Юлія Левченко про перемогу і рекорд: Як не дивно, зараз я відчуваю лише спокій

Юлія Левченко, Ірина Геращенко разом із тренером Іриною Пустовойт зробили неможливе — перемогли росіянку Марію Ласіцкене — Юлія Левченко про перемогу і рекорд: Як не дивно, зараз я відчуваю лише спокій
Юлія Левченко, Ірина Геращенко разом із тренером Іриною Пустовойт зробили неможливе — перемогли росіянку Марію Ласіцкене
Instagram Юлії Левченко


Перший коментар української атлетки після перемоги в Мінську


Українська легкоатлетка Юлія Левченко долає планку на висоті 2,02 метра, здобуває перемогу в матчевій зустрічі Європа – США, встановлює особистий рекорд, рекорд України U23 та підіймається на другу сходинку світового ТОП-листа.


«Як не дивно, зараз я відчуваю лише спокій, — сказала Юлія у флеш-інтерв’ю після перемоги. — Була дуже тепла атмосфера, сьогодні тут зібралося багато вболівальників, усі трибуни були заповнені. І звичайно, це давало мені сили продовжувати і не здаватися. Хочу сказати дякую Мінську за такий теплий прийом. Я щаслива, що ми принесли багато балів команді, всі дівчата в нашій команді сильні і прекрасні спортсмени. Тут було приємно змагатись з ними, всі були як близькі друзі.


Я люблю кожен день свого життя! Всім молодим спортсменам я бажаю бути цілеспрямованими, ніколи не здаватися! Важливо мати кумира, намагатися бути схожим, але завжди залишатись самим собою. Ніколи не втрачайте віри в себе.


Незабаром я їду до Дохи. Це буде новий старт, новий шлях і, звичайно, нові результати. Сподіваюся, що все піде найкращим чином. Дякую за все, Мінськ!»

26 вересня у Досі стартує чемпіонат світу з легкої атлетики.

Джерело: Жорстка атлетика


Джерело статті: “https://glavcom.ua/sport/news/yuliya-levchenko-pro-peremogu-i-rekord-yak-ne-divno-zaraz-ya-vidchuvayu-lishe-spokiy-624342.html”

О нас

Obozrevatel — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.