Натяжні стелі: економія часу, довговічність та стильне оформлення інтер’єру

В процесі ремонту приміщень вирівнювання стелі – один із вагомих етапів. Якщо перекриття має перепади висоти, це суттєво псує привабливість оформлення кімнати. Щоб вирівняти чорнову основу, використовують декілька методів – тинькують чи монтують гіпсокартон із подальшим фарбуванням, чи встановлюють натяжні потолки. Останній підхід ідеальний, якщо потрібно:

  • зекономити час. Монтажні роботи займають від кількох годин до трьох днів, залежно від складності дизайну;
  • отримати довговічне покриття. Натяжні стелі, на відміну від тинькованих або гіпсокартонних, не потребуватимуть з часом оновлення шару фарби. Термін служби при дотриманні правил експлуатації складає понад від 12 років і більше;
  • вкластися у бюджет й при цьому зробити оформлення стелі стильним. У випадку з тинькованою стелею вийде лише звичайна гладка поверхня, а складні конструкції з гіпсокартону зазвичай дорогі у виготовленні.

При цьому якісні полотна із ПВХ-плівки та текстилю прості у догляді. Так, плівкові модифікації можна чистити сухим способом, часто піддавати вологому прибиранню. Тканинні аналоги очищаються пилотягом, м’якою щіткою чи тканиною, оскільки вони менш стійкі до вологи. Для чистки можна застосовувати побутові мийні засоби без агресивних складників, наприклад, спреї для миття скла, або мильний розчин.

Що слід враховувати, плануючи замовити натяжні стелі?

xXGvTtQhU-GsTGc_2mhsv0SkDhWvoj1DKbH3jc6l4RE1CND1gq9bD4JyQ5XgJ77Dv3SbYWlGD5Xwatyu6QHurX1EOPgxEUiLOEJwQXqM4R8zEh46Pj9I8y2FLMvmPO8vUIxHU02AGuHcx0LAhYuk7nc

Перед тим, як робити замовлення, необхідно визначитися з дизайном конструкції, враховуючи не лише вподобання мешканців, а й особливості приміщення. Нерідко власники квартир, як у новобудовах, так і в будівлях давнього фонду, стикаються з питанням збереження висоти кімнати при вирівнюванні перекриття. Якщо вона невелика, оптимально зупинитися на одноярусній конструкції – вона займає лише близько 5 см, і обрати глянцеве або сатинове полотно. Лакова фактура завдяки здатності відбивати світло візуально «підіймає» перекриття, а сатинові завдяки легким відблискам розсіюють світло, справляючи таке ж оптичне враження. Двоярусна стеля також може бути доречною, коли наявні значні перепади висоти. Вона займе уже до 15 см, а якщо вибрати дизайн зі світлим обрамленням та більш насиченим відтінком і/або глянцевою фактурою центральної частини, зменшення висоти не впадатиме у вічі.

У високих та просторих кімнатах можна собі дозволити будь-яке оздоблення. Однак слід подбати про те, аби уникнути ефекту порожнього простору зверху. Не обов’язково монтувати складні конструкції – існує чимало варіантів зробити однорівневу стелю гармонійною частиною великого приміщення. Так, можна:

  • Встановити освітлення за оригінальною схемою, з декількома видами світильників, світлодіодними стрічками, прихованим підсвічуванням і т.д.
  • Замовити нанесення на поверхню підхожих до стилістики інтер’єру зображення шляхом фотодруку. Це можуть бути візерунки, абстракції, реалістичні зображення до смаку власників житла.
  • Створити комбінований дизайн з поєднанням декількох кольорів та/чи фактур. Різна за цими рисами ПВХ-плівка може з’єднуватися між собою так, що шви, зокрема на глянцевому полотні, виходять максимально непомітні.

Також необхідно підготувати перекриття та кімнату до приїзду команди спеціалістів, яка займатиметься встановленням. А саме – очистити поверхню чорнової основи та поґрунтувати її, а також винести з приміщення габаритні предмети, або, якщо це неможливо, занести їх у центр кімнати та накрити поліетиленом чи тканиною для захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Анорексія серед підлітків: ознаки та методи попередження
Next post Флюс для пайки: секреты выбора и применения