Взаємодія Москви з КНДР свідчить про відчай Росії — посол США в ООН

Взаємодія Москви з Північною Кореєю “показує, наскільки зневіреною є Росія”, заявила посол Сполучених Штатів в ООН Лінда Томас-Грінфілд.

1

12 вересня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин в’їхав у Росію на своєму поїзді та прибув на станцію Хасан на кордоні КНДР та РФ.

13 вересня президент Росії Володимир Путін та Кім Чен Ин провели свою зустріч на космодромі “Східний” (Амурська область РФ). Президент КНДР зокрема висловив впевненість у тому, що Росія переможе у “священній боротьбі”.

Як пише CNN, Путін під час зустрічі також сигналізував про готовність допомогти Північній Кореї у розвитку її космічної і супутникової програм. На запитання журналіста, чи допоможе Росія КНДР запускати власні супутники і ракети, президент РФ відповів: “Саме тому ми приїхали сюди”.

Раніше офіційні особи США попередили Північну Корею, що вона “заплатить ціну”, якщо під час перемовин укладе з Росією угоду про постачання зброї.

Источник

Схожий матеріал на obozrevatel.org   США нададуть Україні додаткову допомогу вартістю $15 млн. для впровадження програм у сфері психологічного здоров’я та психосоціальної підтримки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *