10 найкращих програм для реконструкції на 2024 рік

За даними Today’s Homeowner, 55% домовласників у 2023 році повідомили, що вони реконструювали частину свого будинку. І багато заявлених ремонтів будинків були спрямовані на підвищення естетики, комфорту та вартості нерухомості. У цьому випадку професійне програмне забезпечення для реконструкції є незамінним, оскільки воно забезпечує точні вимірювання та стандартизовані проекти.

Найважливішим аспектом у виборі програмного забезпечення для модернізації є оцінка його функцій, наявність спільноти підтримки та навчальних матеріалів для початківців.

Давайте детальніше розглянемо ТОП 10 програм для ремонту будинку щоб вибрати ідеальний варіант відповідно до ваших потреб або робочих уподобань.

1. ZWCAD

65d45f6ed05ed.webp

Підтримувані ОС: Windows і Linux

Ціни: від 322 доларів США на рік, 899 доларів США на весь термін служби.

ZWCAD дуже підходить для ремонту будинків. Він підтримує як 2D малювання, так і 3D моделювання. Незалежно від підлоги, стін чи меблів, у всіх можна налаштувати матеріали та текстури для досягнення реалістичного моделювання та візуалізації. Якщо потрібен повний ремонт будинку, можна використовувати столи, стільці, освітлювальні прилади та інші декори для покриття всіх конструкцій.

Примітно, що це найкраще програмне забезпечення для ремонту будинку раніше використовувало Point Cloud. Ця функція може сканувати кімнату або житло, яке потрібно відремонтувати, щоб отримати точні результати вимірювань та інтегрувати їх у креслення для точного моделювання та проектування. Крім того, ZWCAD підтримує такі API, як LISP, VBA, ZRX і .NET, що дозволяє інтегрувати в програмне забезпечення плагіни, пов’язані з модернізацією.

ZWCAD також є відмінним вибором для новачків. Він забезпечує підтримку спільноти та містить багато навчальних посібників. А ще краще, він розробив деякі розумні функції. За допомогою лише розумних жестів, голосу та ярликів ви можете виконувати завдання, які раніше було важко запускати вручну.

Особливості:

 • Простий у використанні та навігації завдяки настроюваному інтерфейсу;
 • Здатний одночасно переробити інтер’єр і ландшафт;
 • Сумісність з різними форматами файлів, такими як DWT, DXF, DWF тощо;
 • Підтримує спільний доступ до файлів дизайну для попереднього перегляду та спільної роботи в реальному часі;
 • Налаштуйте параметри освітлення та декоративних матеріалів, щоб отримати фотоподібне відтворення;
 • Функція стабільної багатозадачності завдяки прискоренню багатоядерного процесора та графічного процесора.

2. Draftsight65d45f7aa5307.webp

Підтримувані ОС: Windows і Mac

Ціни: від 249 доларів США на рік (2D), 549 доларів США на рік (2D і 3D).

DraftSight — це універсальне програмне забезпечення для проектування САПР, яке особливо підходить для ремонту будинків. Він оснащений інструментами для точного вимірювання стін, вікон, дверей та інших елементів. Це дуже корисно під час розрахунку кількості матеріалів і витрат, а також для забезпечення точного проекту. Але його видатною особливістю є двовимірний малюнок, який може намалювати планування простору та розміщення меблів відповідно до існуючого розміру кімнати. Він також надає повний набір інструментів редагування, дизайну та автоматизації (включаючи Autolisp).

Як універсальний варіант програмного забезпечення для домашнього дизайну , DraftSight також підтримує 3D-проектування з оновленнями за підпискою. Він підтримує створення попередньо визначених 3D-форм, таких як куби, конуси, циліндри та сфери, або перетворення 2D-фігур у 3D-тіла. Ще краще те, що параметричні обмеження можна використовувати в 3D-моделюванні для визначення зв’язків між елементами креслення, забезпечуючи узгодженість пропорцій усього проекту реконструкції.

Особливості:

 • Для вибору доступні різні плани передплати;
 • Сумісність з декількома форматами CAD і файлів зображень;
 • Підтримка декартових систем координат для точної довжини об’єкта;
 • Налаштовуйте функції та автоматизуйте повторювані завдання за допомогою API;
 • Забезпечен надійною підтримкою спільноти.

3. RoomSketcher

65d45f851695a.webp

Підтримувані ОС: Windows і Mac

Ціна: від 360 доларів США на рік.

Якщо ви шукаєте програмне забезпечення для ремонту будинку для початківців, спробуйте RoomSketcher . Як випливає з назви, RoomSketcher здатний проектувати різні кімнати. Він містить основні елементи, такі як стіни, двері та вікна. Крім того, це дозволяє регулювати товщину стіни та додавати криві або дуги за вашими уподобаннями під час двовимірного малювання. Крім того, 2D плани поверхів можна перетворити на 3D моделі.

Якщо у вас уже є креслення, імпортуйте їх безпосередньо в RoomSketcher для 3D-проектування. Він має велику бібліотеку меблів, техніки та декору, розміри та матеріали яких можна змінювати. Що стосується візуалізації, це програмне забезпечення для дизайну кімнат також вас не підведе. Він може попередньо переглядати проект реконструкції в панорамному вигляді на 360° і підтримує рендеринг його в реалістичні зображення. Що справді вражає, так це те, що RoomSketcher підтримує замовлення планів поверхів, якщо ви не знаєте, як точно та комплексно спроектувати кімнату.

Особливості:

 • Легко почати роботу з можливостями 2D і 3D;
 • Зберігайте файли дизайну в хмарі для комп’ютерів і планшетів;
 • Пропонує різноманітні шаблони ремонту дому та офісу;
 • Поставляється з вбудованою редагованою бібліотекою меблів і матеріалів;
 • Надає послуги із замовлення планів поверхів.

4. Chief Architect Home Designer

65d45f95dc0ea.webp

Підтримувані ОС: Windows і Mac

Ціни: різні версії від 129 доларів США на рік. >> Перевірте більше деталей

Chief Architect Home Designer — серія професійних програм для реконструкції. На відміну від іншого окремого програмного забезпечення, воно пропонує три основні версії: Home Designer Suite, Home Designer Architectural і Home Designer Pro.

Home Designer Suite для любителів домашнього майстрування. Найосновнішою та найпотужнішою функцією є інструмент автоматичного створення. Будь-які конструкції та меблі можуть бути автоматично згенеровані. За ціною 249 доларів Home Designer Architectural містить усі функції Suite і додає розширені можливості 3D-будівництва та візуалізації. Home Designer Pro, доступний за передплатою від $595, має всі функції перших двох. Він також містить додаткові ручні інструменти для конструювання та компонування для детальних будівельних креслень, що робить його найбільш підходящим програмним забезпеченням для реконструкції для підрядників, архітекторів та інших професіоналів.

Особливості:

 • Гнучкий вибір на основі різних груп користувачів дизайну;
 • Надає настроювану бібліотеку матеріалів і меблів;
 • Створюйте візуальні види, використовуючи матеріали, текстури та кольори;
 • Підтримує автоматичне створення 3D-дизайнів зі смарт-об’єктами;
 • Економія бюджету завдяки оцінці вартості та списку матеріалів.

5. CAD Pro

65d45fa084ae8.webp

Підтримувана ОС: Windows 11/10/8.1/8/7 Pro SP2

Ціни: від 99,95 доларів США на рік.

CAD Pro також є програмним забезпеченням для ремонту будинків для початківців, яке в основному зосереджується на 2D-проектуванні. Він може похвалитися потужними інструментами малювання, а завдяки поєднанню їх із інструментами захоплення забезпечує швидке й точне малювання. Крім того, CAD Pro пропонує понад 140 векторних форм, які можна змінювати, перефарбовувати та навіть налаштовувати, щоб розширити можливості реконструкції будинку.

Крім того, CAD Pro може використовувати понад 5000 символів малювання, щоб додати всі приладдя та прикраси кімнати, від вітальні, ванної кімнати до кухні. Завдяки вдосконаленим інструментам, таким як інтелектуальне визначення розмірів і дизайн, він також може підвищити ефективність креслення. Крім того, він дозволяє обмінюватися файлами в хмарних службах, таких як Dropbox і Google Drive, і підтримує експорт до програмного забезпечення Microsoft Office. Це допоможе вам, коли ви захочете поділитися або представити свій остаточний план реконструкції.

Особливості:

 • Зручний і підходить для домашніх проектів своїми руками;
 • Вбудована велика бібліотека графіки та символів;
 • Включає інтелектуальне визначення розмірів за допомогою британських і метричних шкал;
 • Підтримка інтерактивної функції для візуалізації будь-якого дизайну.

6. HomeStyler

65d45faea98f2.webp

Підтримувана ОС: веб-інтерфейс

Ціни: від 4,9 дол. США на місяць (індивідуально); 19,6 $/місце/місяць (команда).

HomeStyler — онлайн-програма для ремонту. Він підтримує як 2D-креслення, так і 3D-моделювання, а також може легко перетворювати 2D-плани поверхів у 3D-моделі. Для звичайних проектів реконструкції цей зручний інструмент дозволяє використовувати вбудовані модулі для налаштування візерунків і форм стін, підлоги, стелі тощо. Він також пропонує бібліотеку з понад 300 000 моделей від справжніх брендів, включаючи різні аксесуари та меблі. Ці моделі можна не тільки застосовувати безпосередньо, але й змінювати кольори та матеріали відповідно до стилю дизайну.

Крім того, HomeStyler відомий своїми функціями на основі ШІ. Тому, якщо ви не знаєте, як переробити деталі кімнати, спробуйте грамотно сформувати дизайнерські пропозиції на HomeStyler на основі ваших уподобань. Незалежно від того, чи це ручне керування, чи генерація AI, усі 3D-моделі можна попередньо переглянути з реалістичними зображеннями, панорамними видами та анімацією. Якщо у вас є сумісні пристрої VR, ви навіть можете зануритися в реалістичне дослідження всіх деталей дизайну.

Особливості:

 • Пропонує безкоштовну версію з обмеженими функціями;
 • Отримуйте доступ до своєї роботи в будь-якому веб-браузері вдома чи в дорозі;
 • Забезпечує потужну і обширну бібліотеку модулів і декорів;
 • Підтримка налаштування джерел світла та середовища;
 • Можливість експорту BOM, плану поверху та креслень DWG.

7. Foyr

65d45fb8bfccc.webp

Підтримувана ОС: веб-інтерфейс

Ціни: від 44 доларів США на місяць.

Foyr може стати вашим ідеальним рішенням для дизайну. Онлайн-програмне забезпечення для ремонту будинку Foyr може похвалитися понад 1500 високоякісними шаблонами дизайну для перегляду та вибору. Крім того, він надає інструменти для точних вимірювань, малювання стін і приміщень, які допоможуть вам за лічені хвилини завершити деталі вашого 2D-плану реконструкції. Що стосується 3D-дизайну, Foyr пропонує понад 60 000 готових 3D-моделей меблів і має вбудований список покупок, щоб відстежувати бюджет вашого дизайну.

Ще краще, якщо ви підписалися на Foyr Standard або Premium, доступна функція сканування кімнати. Це дає змогу не планувати план поверху й безпосередньо займатися 3D-проектуванням. Між тим, результат візуалізації Foyr також вражає. Завдяки зовнішньому середовищу, освітленню та іншим попередньо встановленим налаштуванням можна створювати зображення з роздільністю до 4K і використовувати 3D-покрокові інструкції лише одним клацанням миші. Саме такого ефекту може досягти багато настільних програм САПР.

Особливості:

 • Простий дизайн завдяки зручному інтерфейсу;
 • Включає інструменти на основі ШІ для підвищення ефективності проектування;
 • Має понад 10 000 текстур і матеріалів із підтримкою налаштування;
 • Дозволяє бездоганну співпрацю в будь-який час завдяки своїй онлайн-природі;
 • Забезпечує адаптацію та навчання за допомогою підписки на преміум-версію.

8. DreamPlan Home Design Software

65d45fd99c1b0.webp

Підтримувані ОС: Windows і Mac

Ціни: від 40 доларів США за ліцензію (домашня), 50 доларів США за ліцензію (комерційна).

DreamPlan Home Design Software — це програмне забезпечення для 3D-дизайну для ремонту будинку з класичним інтерфейсом. Однак це не применшує його практичних можливостей. Програмне забезпечення DreamPlan Home Design можна використовувати для 2D і 3D проектування різних інтер’єрів, особливо кухонь і ванних кімнат. Він може відновлювати стіни, підлогу та дахи за допомогою вбудованої бібліотеки текстур, що надає велику кількість схем кольорів і текстур. Ви також можете налаштувати та імпортувати власні текстури.

Водночас він підтримує перетворення 2D-планів поверхів у 3D-моделі та надає 3D-меблі, світильники, техніку та інші прикраси для полегшення загального планування та планування. Крім того, програмне забезпечення DreamPlan Home Design також можна використовувати для реконструкції ландшафту та саду. Із застосуванням таких моделей, як дерева, рослини та кущі, можна візуалізувати та експортувати файли моделей у формати 3DS, STL і PLY 3D.

Особливості:

 • Підтримка реконструкції інтер’єру та ландшафту за допомогою 2D та 3D;
 • Сумісність з різними форматами для легкої інтеграції з іншим програмним забезпеченням;
 • Можливість імпорту існуючих планів поверхів за допомогою режиму трасування;
 • Імпорт файлів зображень для створення власних текстур для шпалер, підлоги тощо;
 • Можливість пошуку функцій для розширення бібліотеки 3D-моделей.

9. Planner 5D

65d45fe4194f1.webp

Підтримувані ОС: Windows і Mac

Ціни: від 59,99 доларів США на рік.

Planner 5D — це програмне забезпечення для реконструкції, доступне як у настільній, так і в онлайн-версіях. Він має прості операції, що робить його добре придатним для проектування ремонту будинку своїми руками. Не маючи особливих знань САПР, Planner 5D можна використовувати для малювання стін і планування поверхів відповідно до вашого бачення. Якщо вам вистачає натхнення, спробуйте змінити шаблони, надані Planner 5D.

Найдивовижніше те, що 2D- і 3D-види цього програмного забезпечення для дизайну інтер’єру можна легко перемикати, щоб розмістити різні декорації та меблі за допомогою каталогу з 5000+ предметів. Параметри редагування текстур, кольорів і матеріалів дають змогу налаштувати ідеальний варіант. Крім того, ефекти візуалізації Planner 5D також досить хороші. Рендерінг зображень, подібних до фотографій, можна створити на основі попередньо встановлених тіней і освітлення.

Особливості:

 • Інтуїтивно зрозумілий у використанні без будь-яких посібників чи інструкцій;
 • Дозволяє синхронізувати дизайни між комп’ютером і мобільними пристроями;
 • Забезпечує візуалізацію зображень із роздільністю до 4K;
 • Має спільноту для спілкування та обміну натхненням.

10. Cedreo

65d45fed56221.webp

Підтримувана ОС: веб-інтерфейс

Ціни: від 119 доларів США за проект (персональний), 1190 доларів США за рік (професійний).

Останньою рекомендацією є Cedreo , програмне забезпечення для 3D-дизайну для ремонту будинку, яке підходить як для професіоналів, так і для ентузіастів DIY. Незважаючи на те, що в основному він зосереджений на 3D-проектуванні, Cedero все ще може малювати різні типи 2D-планів поверхів. Він надає бібліотеку символів стін, дверей, вікон та інших пристосувань, які можна використовувати безпосередньо для макета. У той же час доступні такі функції, як керування шарами та автоматичне визначення розмірів, які гарантують, що креслення є добре організованим і точним.

Крім того, коли ви редагуєте 2D-план, 3D-модель буде оновлено одночасно. Лише одним клацанням миші Cedreo може переключатися з 2D планів поверхів на 3D плани поверхів. Згодом можна вдосконалити 3D-макет за допомогою настроюваних текстур, матеріалів, меблів та інших прикрас. На додаток до високоякісної візуалізації, Cedreo також може аналізувати та оцінювати ціну  вибраних матеріалів, гарантуючи, що плани реконструкції залишаються в межах бюджету.

Особливості:

 • Підтримка внутрішнього та зовнішнього ремонту одночасно;
 • Прискорення проектування завдяки плавному перемиканню між 2D і 3D;
 • Надає велику бібліотеку для прямого використання та налаштування;
 • Створюйте проектні документи для легкого повідомлення клієнтам про наміри дизайну;
 • Інтегруйте BIM для розширеного керування даними та співпраці.

Висновок

Підтримувана ОС

Тип конструкції

Налаштування матеріалу

Продуктивність

Ціноутворення

ZWCAD

Windows і Linux

2D і 3D

Прискорення ЦП і ГП

$322/рік;

899 доларів США за все життя

Draftsight

Windows і Mac

2D (оновлення для 3D)

нормальний

$249/рік (2D);

$549/рік (2D і 3D)

RoomSketcher

Windows і Mac

2D і 3D

нормальний

$360/рік

Chief Architect Home Designer

Windows і Mac

2D і 3D

нормальний

$129/рік

CAD Pro

Windows 11/10/8.1/8/7 Pro SP2

2D і 3D

нормальний

$99,95/рік

HomeStyler

Веб-інтерфейс

2D і 3D

нормальний

$4,9/місяць (індивідуально); $19,6/місце/місяць (команда)

Foyr

Веб-інтерфейс

2D і 3D

нормальний

$44/місяць

DreamPlan Home Design Software

Windows і Mac

2D і 3D

нормальний

$40/ліцензія (лише для дому),

Planner 5D

Windows і Mac

2D і 3D

нормальний

$59,99/рік

Cedreo

Веб-інтерфейс

2D і 3D

нормальний

$119/проект (персональний);

$1190 на рік (Pro)

Це 10 варіантів найкращого програмного забезпечення для реконструкції. Майте на увазі, що оптимальний вибір залежить від ваших конкретних потреб. Якщо ви домовласник або професійний дизайнер, який працює лише у сфері покращення дому, настійно рекомендуємо RoomSketcher, Chief Architect Home Designer, HomeStyler тощо. Оскільки це програмне забезпечення розроблено для внутрішнього та зовнішнього дизайну, а деякі з них все ще є онлайн-інструментами з маркетинговими функціями.

З іншого боку, якщо ви професіонал у більш широких галузях, таких як архітектура, інженерія чи будівництво, тоді вам більше підійдуть спеціалізовані інструменти САПР, такі як ZWCAD і CAD Pro. Зокрема, ZWCAD широко використовується в різних галузях, він стабільніший і швидший, ніж звичайне програмне забезпечення. Будь то ремонт будинку чи інші дизайнерські завдання, ZWCAD завжди є мудрим вибором для завантаження на ваш комп’ютер. Дистриб’ютором та постачальником рішень ZWCAD є компанія Ідеалсофт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Как провести аудит охраны предприятия
Next post Навчання в Польщі: державні ВУЗи та їх особливості