Чому недостатньо просто купити слуховий апарат для покращення слуху?

Слуховий апарат — це спеціалізований пристрій, який не лікує порушення слуху, але суттєво покращує слухову функцію. Він доставляє звук до органів вуха у такій формі, в якій орган їх може сприйняти, а мозок — обробити. Тому слуховий апарат вибрати — це не лише питання додаткових технічних можливостей або естетики, але й здатність приладу відповідати індивідуальному стану здоров’я користувача. Купівля такого пристрою має відбуватися за допомогою кваліфікованих фахівців, що знають, як правильно його адаптувати під конкретні потреби.

Вибір та налаштування слухового апарату найкраще здійснювати у спеціалізованих закладах, де фахівці мають досвід роботи з широким асортиментом моделей, що пропонує їхній магазин.

Як відбувається вибір апарата для посилення звуку?

Існує безліч причин, через які люди можуть втрачати здатність повноцінно сприймати звуки: від вікових змін до наслідків травм чи хвороб. Щоб максимально відновити цю важливу функцію, розробляються пристрої корекції слуху, які відрізняються за своїми можливостями та конструкціями. Наприклад, можна підібрати слуховий апарат на sluh.com.ua, де вийде обрати модель, що буде справлятися з вимогами, зазначеними лікарем. При цьому фахівці центру враховують цілу низку додаткових можливостей, та одразу проведуть налаштування приладу. При рекомендаціях пристрою медичним центром зазвичай оцінюються такі фактори:

 • ступінь розвитку вади слуху;
 • наскільки людина розуміє мовлення;
 • спосіб життя та вік пацієнта;
 • вид приладу (завушний – має попит для дітей, кишеньковий – для осіб з глибоким ступенем втрати та пенсіонерів, внутрівушний – для молоді та дорослих людей тощо);
 • особисті переваги та побажання пацієнта (наприклад, непомітний слуховий апарат або модель з додатковими можливостями).

_Ozi6Pd8v-PbMIBOUwBluaYNRa6aSGSsSvXP8xdAu1ihdgFia_sKG_bBtZLAjmprYbx5bg-_KplOel7CW_O-1-u45HDM_MRiODFyg0_Rl-vUqRO2qO4ssMQkCsoiiZWyhZoN3FTr-_gV7L-pXynNNbs

Хто проводить налаштування слухового апарата?

Налаштування приладу є важливим етапом, з якого розпочинається користування пристроєм. Залежно від типу апарату, будь то аналоговий чи цифровий, використовуються спеціалізовані комп’ютерні програми, які дозволяють точно адаптувати пристрій під конкретні потреби слуху користувача. Навіть найпростіший апарат вимагає детальної роботи зі слухопротезистом для досягнення правильного результату.

Новачкам у користуванні пристроями коригування слуху зазвичай потрібно кілька зустрічей з фахівцем, щоб спостерігати за правильністю процесу адаптації та за потребою поступово вносити необхідні корективи. Ось деякі з ключових параметрів, що коригуються:

 • рівень гучності отриманого звукового сигналу;
 • максимальний рівень звукового тиску;
 • налаштування саме тих звукових частот, яких не чує вухо;
 • індивідуальне визначення канальної компресії;
 • розташування та направленність мікрофонів;
 • рівень шумопоглинання.

Slt57Yasb-NeJWfZ6XudZ6IyJ4zS0TezAJb-8Tx1m26Dz5INPKJlVHZWh82lsz5YE7xhiv-cjrhEoca5uox7tF7_Y3BJ-dQDt8ccV3R8EzcIvRkvmQ-9R4zp_PeAlg0c0xdsDHwIq3lF4gX-fW4Uo84

Чому краще купити слуховий апарат в медичному центрі з послугами слухопротезиста?

Слухопротезисти, що працюють на базі медичного закладу, детально знають асортимент та можливості пристроїв різних брендів. Вони одразу розуміють, як розпочати налаштування для досягнення натурального звучання, щоб звуки навколишнього середовища сприймалися максимально природно, як правильно пропрацювати з трансляцією голосу користувача та протистояти виникненню шумів вітру. Якщо відчувається дратівливий свист, його деактивують за допомогою функції управління зворотним зв’язком. Додатково, можливі мовні тести та вимірювання параметрів приладів на реальному вусі через використання приладу REM, що забезпечать найвищу точність налаштувань відповідно до європейських стандартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Перекладацька компанія Спрін надає безстрокову гарантію на всі перекази.
Next post Професійний опис кращих бюджетних смартфонів з хорошою камерою