Де купити оливу моторну оптом в Україні через інтернет?

Двигун внутрішнього згоряння транспортного засобу – багатодетальна система, яка потребує підтримки для плавної та тривалої роботи. З цим завданням допоможе впоратися саме олива моторна.

Завдяки якісній моторній оливі запчастини не піддаються тертю та корозії, а також вона здатна охолоджувати двигун у процесі його експлуатації.

Для правильного підбору слід діяти виходячи з цих кроків:

  • Знайти допуск виробника оливи у сервісній книжці або уточнити інформацію у дилера;
  • За відсутності інформації – варто проконсультуватися у фахівця, який може перевірити оливу за класифікаціями ILSAC та ACEA.

Моторна олива мінеральна є найпростішим і недорогим видом ПММ. Основу його становить нафта. У нього є свої недоліки – при морозі ця олива буде густішати.

Далі йде напівсинтетика – основа даної оливи також залишається мінеральною, її застосовують у більш технологічних двигунах. Для агротехніки використовують найчастіше цей тип, оскільки він характеризується зниженим рівнем зольності.

Моторна олива для тракторів повинна мати стабільну в’язкість і широкий температурний діапазон. В залежності від експлуатації вони також можуть поділятись на бензинові, дизельні та універсальні. Для тракторів та більшості аграрної техніки найчастіше використовуються універсальні оливи, так як ЇЇ можна заливати не тільки в мотор, а й ще в трансмісію та гідравліку.

Найдорожчі з усіх видів – це синтетичні оливи.

Характеристики цієї оливи стабільні, таке можливо за допомогою нафтових газів етилену та бутилену. Саме синтетична олива гарантує захист двигуна від швидкого зношування.

Продаж моторної оливи в Україні може проводитись в мережі онлайн. Є багато компаній, які виступають офіційними дилерами багатьох брендів та торгових марок. Для збільшення впізнаваності та розширення кількості покупців варто спробувати аграрний маркетплейс VAS.

Для оптової та роздрібної торгівлі онлайн є окрема категорія «паливно-мастильні матеріали». Розмістити оголошення про оливу моторну можна після дуже швидкої реєстрації на сервісі.

Всі характеристики та класифікації, такі як тип основ оливи, в’язкість, специфікації, можна просто вибрати клікнувши на потрібну характеристику, надрукувати потрібно лише додатковий опис. Ціна може бути вказана як договірна, так і оптова, а завантажити тільки потрібно декілька фотографій товару та сертифікати, якщо такі є в наявності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Жизнь на высоте: Опыт работы на стройке во Франкфурте-на-Майне
Next post Взаимопонимание и ценообразование: Как «Site Ok‎» согласовывает условия и цены для технического SEO