Інновації чи послідовний підхід? Порівняння Xiaomi 14 і Samsung Galaxy S24

У 2024 році на ринку компактних Android-флагманів з’явилися дві помітні новинки — Xiaomi 14 і Samsung Galaxy S24. Цікаво порівняти, чий підхід виявиться більш виграшним: інноваційний у Xiaomi чи традиційний у Samsung? Нумо розбиратися.

Дизайн, ергономіка, матеріали

Обидва смартфони виконані в преміальному дизайні, але зі своїми особливостями:

  1. Xiaomi 14 отримав більші габарити та вагу (152.8 x 71.5 x 8.2 мм при 188 г), а також сильно виступний блок камер. Задня панель красиво заокруглена по краях.
  2. Galaxy S24 легший на 20 г і трохи тонший, з ледь помітними модулями. Однак його незграбна алюмінієва рамка не найприємніша на дотик.

 

Обидві моделі доступні в кількох кольорах і захищені за стандартом IP68.

Апаратна платформа

Чипом Xiaomi 14 став новітній Snapdragon 8 Gen 3, а в Samsung застосували фірмовий Exynos 2400. У бенчмарках лідирує смартфон Xiaomi, показуючи перевагу Snapdragon над Exynos майже у всіх тестах. Тож у плані ігрової потужності смартфони Xiaomi у Вінниці будуть більш вигідною покупкою.

Екрани

За якість зображення відповідають OLED-дисплеї останнього покоління:

  1. У Xiaomi 14 панель більша за діагоналлю і роздільною здатністю. Вона здається чіткішою через 460 PPI проти 415 PPI у S24.
  2. Максимальна яскравість вища у Xiaomi. Передача кольору теж традиційно хороша.

 

Серед додаткових функцій — Always-On Display. Він помітно багатший на Galaxy S24.

Камери

Гаджети отримали схожі конфігурації камер — ультраширик, основний модуль і 3-кратний телевік. Але по зніманню є відмінності:

  1. Вдень фото краще виходять на Xiaomi — вони детальніші та з меншим рівнем шумів. Оптичний зум теж краще реалізований у китайського флагмана.
  2. В умовах нестачі світла і під час знімання портретів Galaxy S24 виграє внаслідок більш природної передачі кольору і меншої кількості артефактів.

 

Обидва смартфони вміють знімати відео аж до 8K. За якістю роликів вдень лідирує Samsung, а вночі переваги ні в кого немає.

Автономність

Місткість акумулятора вища у Xiaomi 14 — 4700 мАг проти 4500 мАг. Цього вистачає обом на день активного використання:

  1. У вебсерфінгу і при відтворенні відео моделі показали майже ідентичні результати.
  2. А ось в іграх на максимальних налаштуваннях Galaxy S24 тримається помітно довше.

 

Ключова перевага Xiaomi 14 — зарядка. У комплекті до нього йде 120-ватний адаптер, що підтверджує сторінка гаджета на сайті АЛЛО. У Samsung у коробці ЗП немає взагалі, а максимальна підтримувана потужність — 45 Вт.

Підсумки

З виходом Xiaomi 14 і Samsung Galaxy S24 стає зрозуміло, що концепція компактного флагмана ще жива і має чимало шанувальників. У майбутньому такі пристрої продовжать розвиватися — зі ще потужнішими платформами, камерами та дисплеями. А обирати серед них, найімовірніше, ми будемо за тим самим принципом — виходячи з балансу інновацій та звичного користувацького досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Біосептик Топас у сільському господарстві: оптимізація роботи каналізаційних систем на фермах
Next post Как влияют характеристики авторезины на тормозной путь?