Класична література, фентезі чи інші книги: що обрати на подарунок?

Подарунки відіграють унікальну роль на будь-якому святі. Вони викликають хвилювання та цікавість у всіх, незалежно від того, наскільки вони маленькі чи великі. І книги можуть бути дійсно гарним вибором для сюрпризу. Проте що краще обрати: фентезі книги чи можливо примірник класичної прози?

Чому фентезі книги – це гарний подарунок?

Коли книги ретельно обирають та дарують з любов’ю – це дуже приємно. Але крім відчуття турботи такий подарунок має чимало інших переваг, зокрема:

  • Відкриває цілий світ, який є фантастичним, екзотичним, незвичайним і захопливим. Це розкручує уявну силу розуму і змушує людей поринути глибоко в дивовижний світ. У наш час, коли подорожі доступні не всім, подарувати комусь книгу — це все одно, що відправити його у безкоштовну розумову відпустку.
  • Може бути дуже персоналізованим. Книги, наділені особливим посланням, надихають на приємні спогади на роки й десятиліття. До того ж ви можете залишити на них влучний напис, що підкреслить ваше послання.
  • Є недорогими. Нажаль, кошти відіграють важливу роль у житті кожного з нас. І коли виникає бажання зробити приємний сюрприз за доступну суму – книги можуть бути дуже доречними.
  • Приносить користь психоемоціональному стану. За словами вчених, книги сприяють розвитку емоційного інтелекту, продовжують життя та допомагають переживати негативні емоції без шкоди для здоров’я.

А ще, до речі, книги дуже зручно загортати – це можна зробити самостійно за лічені хвилини.

Класична література чи фентезі?

Обираючи книгу на подарунок, варто враховувати, у першу чергу, інтереси отримувача. Також треба подумати про те, що саме ви хочете подарувати книгою. У деяких випадках класична література може говорити за вас, наприклад, чудовий твір Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» натякне вашій другій половинці про ваші почуття, про те, що ви готові приймати кохану людину з усіма її недоліками, адже «Ти завжди у відповіді за тих, кого приручив».

Якщо ж така філософія – не ваш коник, віддайте перевагу літературі, що відповідає смаку отримувача. Наприклад, фанати всесвіту Гаррі Поттера можуть бути у захваті від «Кулінарної книги Гоґвортсу» чи автобіографічної книжки Тома Фелтона ««По той бік чарівної палички. Магія і хаос мого дорослішання».

А любителі гарних детективів та шанувальники Стівена Кінга будуть у захваті від останнього роману цього автора “Біллі Саммерс”, який є бестселером за версією The New York Times та претендентом на екранізацію.

Будьте чуйними та відкритими до експериментів, і ваш книжковий подарунок точно не залишиться неоціненним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Все про стаканы для вина
Next post Особенности погрузчиков XCMG