Курси діджитал малювання для творчих дітлахів

Якщо ваша дитина вже створила свої перші цифрові малюнки в спеціальній програмі для малювання і зараз шукає новий виклик чи натхнення, тоді радимо звернути увагу на новітні сучасні курси діджитал малювання для дітей від 10 років.

На курсі, який представляє сучасна онлайн школа малювання “Хамелеон”, ви ознайомитесь з основами цифрового малювання та навчитеся користуватись звичайним або графічним планшетом для створення дивовижних малюнків. Кожний урок присвячено різним аспектам цифрового малювання, де ваша дитина зможе вивчати різні техніки та стилі. Вона навчиться користуватися різноманітними пензлями та функціями програм, зможе спробувати створити, окрім побутових предметів, пейзажі, ботанічні скетчі, портрети та фігури людей.

Крок за кроком дитина пройде через увесь процес малювання: від аналізу стилю, концепції з ескізом та вибором кольору до остаточної розробки з деталями та ефектами.

Що потрібно щоб навчитись діджитал малюванню

Матеріали для проходження курсу:

  • звичайний або графічний планшет та стилус;
  • основна програма для навчання Procreate;
  • також можна використовувати такі програми, як Infinite Painter, Krita, Autodesk SketchBook, PaintTool SAI, FireAlpaca, ibis Paint X, Tayasui Sketches, Artrage, Corel Painter.

Вчитель паралельно пояснює, як створювати хороші композиції, як використовувати необхідні команди в програмі та як створювати гармонійні кольорові палітри для всіх малюнків з нуля. Якщо ви або ваша дитина готові до творчих тренувань, тоді реєструйтеся на курс діджитал малювання прямо зараз.

В програму курсу входить:

  • прості форми, тінь та світло, основи перспективи;
  • малюнок побутових предметів;
  • пейзаж та міський пейзаж;
  • ботанічний скетчінг: квіти, листя;
  • фуд-скетчінг;
  • портрет;
  • фігура людини.

На курсі ви дізнаєтесь як намалювати пейзажі цифровим способом, на які аспекти потрібно звернути особливу увагу, як визначити чіткий мотив, як і де знайти хороші рекомендації, як піти від перфекціонізму та намалювати багато різних ескізів для вашої концепції з гарною композицією. Ви зрозумієте що робить гарну композицію, як використовувати засоби вибору кольорів, щоб вибрати свої перші кольори та вдосконалити їх у гармонійні колірній палітрі.

Для кого підходить курс? Для дітей від 10 років, які мають творче хобі, які вже вивчили деякі програми для малювання, а тепер хочуть поглибити ті знання яким вже навчилися, які хочуть реалізувати свої нові творчі проекти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Запасные части для перфораторов
Next post Необходимое оборудование для заводчика собак