Настільні ігри: звідки походить ця магія розваг

Складно згадати цікавіший та корисніший спосіб дозвілля, ніж настільні ігри. Такі розваги люди використовують уже тисячі років, і вони не втрачають своєї популярності. У що грали раніше та які ігри вибирають зараз, поділимося далі.

Коли й де з’явилися настільні ігри

To4nI4pzDkyLhkW3aOxS6kwwPiMASePGpYN6efGF.png

Перші настолки з’явилися в житті людей тисячі років тому. Це були популярні й на цей момент нарди, доміно, шашки тощо. Проте така розвага була доступна далеко не кожному. В ігри грала лише еліта — люди, що правили у Стародавньому Єгипті та Римській імперії. Пізніше ігри поширилися і на Європу та Азію. Однією з найстаріших з них вважаються нарди. У них грають понад 7 тисяч років. Точно встановити, у якій країні була створена ця гра, не вдалося. Один з найстаріших комплектів для гри в нарди знайшли у гробниці фараона Тутанхамона.

Магазин настільних ігор Така Гра пропонує і класичні варіанти настільних ігор, як-от нарди, шашки, шахи та ін.

Огляд популярних сучасних ігор

CqtC8klN7ojZdbYXRjw0xKcnwgS13wFY9YlURjmD.png

Якщо хочеться зіграти в щось новіше, варто також зазирнути в інтернет-магазин настільних ігорТака Гра, адже тут представлений величезний вибір сучасних ігор на будь-який смак. Серед хітів:

  • Frostpunk: The Board Game. Розкішна гра, що переміщує учасників у постапокаліптичний світ, де їм доведеться стати лідерами однієї з колоній людей, якій пощастило вижити після льодовикового періоду. Гра розрахована на 1–4 гравців.

  • Beer & Bread. Цікава карткова гра для двох учасників. У грі є два поселення, які зберігають традицію пивоваріння та випікання хліба, а ще змагаються між собою за першість у своїй майстерності. У гру можна грати й дітям віком від 10 років.

  • Ark Nova. Якщо ви виступаєте проти експлуатації тварин у звичайних зоопарках, вам сподобається ця гра. Тут ви зможете стати тим, хто очолить і побудує сучасний екозоопарк, спрямований на збереження популяції тварин, а не на те, щоб розважати людей.

Вибір сучасних настільних ігор за жанрами дуже великий. Військові, економічні, стратегії, історичні, квести, фантастика, логічні — у Така Гра кожен зможе знати собі щось до душі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ЗСУ мають успіх у напрямку Вербового на Мелітопольскому напрямку, — Генштаб.
Next post Новим міністром оборони Британії став Грант Шеппс