Переваги та різновиди лінолеуму

Гнучкий, простий у догляді, елегантний, безпечний — всі ці епітети стосуються лінолеуму. Саме цей різновид підлогового покриття має найбільший попит, адже його можна укладати в будь-якому приміщенні, як житловому, так і офісному чи промисловому. Пропонуємо розглянути основні різновиди лінолеуму. Та для початку детальніше вивчимо переваги цього покриття.

Чому варто обрати лінолеум?

Перші взірці лінолеуму створювалися виключно з натуральних компонентів, адже в середині минулого століття синтетичних аналогів просто ще не винайшли. Джутова основа, лляне масло, натуральні фарбники, смоли — саме з цих компонентів створювався натуральний лінолеум. Термін експлуатації такого покриття сягав 40 років. Навіть якщо на поверхні утворювались невеликі пошкодження, їх можна було просто пошліфувати. На сучасному ринку також представлений натуральний лінолеум, під назвою мармолеум.

Серед ключових відмінностей лінолеуму варто відзначити:

  • зручність укладання — монтувати таке покриття можна укладати практично на будь-яку поверхню, навіть з незначними перепадами поверхні;
  • великий вибір дизайнів – лінолеум може імітувати текстуру та колір дерева, плитки, натурального каменю;
  • стійкість до вологи, пошкоджень, подряпин;;
  • можливість укладати лінолеум у приміщеннях з високим рівнем навантаження;
  • зручність догляду — достатньо регулярно протирати покриття вологою ганчіркою.

Відомі серії лінолеуму для дому та офісу

Створити елегантний інтер’єр та високий рівень комфорту у квартирі чи будинку дозволить лінолеум Tarkett Force Sorbona. Покриття має 0.6 мм верхній шар Extreme Protection, котрий надійно захищає від вологи, жиру та механічних пошкоджень. Такий лінолеум має максимально високий ступінь стійкості до механічних пошкоджень, у тому числі від гострих підборів. Широка колірна палітра та великий вибір дизайнів дозволяє обрати ідеальне покриття для будь-якої кімнати.

Для комерційного застосування можна обрати лінолеум LG Hausys Durable – це покриття чудово підходить для приміщень з підвищеною прохідністю.

Серед важливих відмінностей підлогового покриття:

  • міцний фінішний шар — 0.7 мм;
  • легкість чищення, адже бруд не налипає на поверхню, завдяки додатковому HPU-шару;
  • стабільність розмірів завдяки шару скловолокна;
  • широка колірна палітра.

Цей комерційний лінолеум ідеально підходить для комерційних приміщень, зокрема лікарень, лабораторій, офісів, торгових центрів.

Eclipse Premium — лінолеум шведського бренду, представлений 34 класом зносостійкості, найвищою групою стирання Т. Нейтральні відтінки та високий клас стійкості до стирання, механічних пошкоджень, дозволяють укладати лінолеум в лікарнях, дитячих садочках, навчальних закладах.

Tarkett ABSOLUT — ідеальний лінолеум для коридору чи вітальні. Покриття представлене теплими, ніжними відтінками, візерунок точно імітує натуральний паркет з широкими планками.

Обрати свій ідеальний лінолеум вам допоможуть у магазині «ПолMall».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Виділений сервер для сайту: 7 переваг та користь використання
Next post Качество и преимущества контактных линз Biofinity