Розпочніть проекти з Maxon One Capsules

© GET IT STUDIO

У цій статті ми продовжимо розповідати про переваги та корисність використання Maxon One для вашого творчого процесу і поговоримо про Maxon One Capsules.

Maxon One Capsules – це бібліотека готових асетів, моушн-кепчі, моделей, шейдерів, матеріалів та пресетів, які допоможуть вам розпочати роботу над вашими проектами. Capsules постійно оновлюються, пропонуючи широкий спектр інструментів для 3D-моделювання, анімації, візуалізації та моушн-дизайну. Що пропонує Maxon One Capsules?

 • Економія часу: Capsules дозволяють вам швидко й легко розпочати роботу над проектами, не витрачаючи час на створення асетів з нуля.
 • Підвищення продуктивності: Завдяки Capsules ви можете зосередитися на своїй творчій роботі, а не на технічних деталях.
 • Розширення творчих можливостей: Capsules пропонують широкий спектр асетів, які допоможуть вам створювати більш цікаві та оригінальні проекти.
 • Підвищення якості: Capsules дають доступ до високоякісних асетів, які допоможуть вам поліпшити візуальну якість ваших проектів.

І поговоримо про використання Maxon One Capsules на прикладі робот Get It Studios для рекламних роликів CG, які вони створили, щоб продемонструвати магію Capsules, які Maxon доручив Get It Studio створити.

Сандра Голей і Александр Арман співзасновникі швейцарської студії 3D/анімації. Тож як вони працювали над цими рекламними роликами Capsules та створювали еклектичний, емоційно керований візуальний дизайн для комерційних і експериментальних проектів?

65f7f45d79686.webp

© GET IT STUDIO

Кілька слів про Get It Studio зі слів Сандри:

«Ми з Олександром познайомилися в комунікаційному агентстві, де ми працювали відповідно графічним дизайнером і арт-директором з акцентом на фотографії. З самого початку у нас був міцний творчий зв’язок. Нас обох об’єднувала глибока пристрасть до створення мистецтва з використанням різних матеріалів і створення декорацій, тактильних зображень і стоп-моушн-фільмів. Нам так сподобалося працювати разом, що ми вирішили залишити роботу та створити власну творчу студію.

Ми почали вивчати, як використовувати програмне забезпечення для 3D-дизайну під час пандемії, і виявили, що нам подобається досліджувати ідеї у такий більш творчий спосіб. Витративши багато років на створення декорацій у фотостудії, ми продовжуємо застосовувати цей підхід до більшості наших проектів, одночасно використовуючи можливості комп’ютерної графіки для створення сцен, які було б важко створити в реальному житті».

Завдання студії у цьому проекті полягало в створенні шести відеокліпів, які демонструють нові матеріали в Cinema 4D Asset Browser. Задача була досить відкритою, тож митці знайшли натхнення у фактичних характеристиках матеріалів, які вони вибрали для показу в промо. Вони базували кожну концепцію на тому, як об’єкти, виготовлені з цих конкретних матеріалів, поводитимуться природно під час руху. Пояснимо – наприклад, коли ви думаєте про те, як може рухатися металевий предмет, використання магнітного атрактора є очевидним вибором.

65f7f48ac51ca.webp

© GET IT STUDIO

Матеріал тканини надихнув на купу подушок-тетрісів, які підкреслюють приємні зморшки, утворені рухом фігур. Завжди дуже приємно бачити форми тетрісу, які ідеально підходять одна до одної, а імітація тканини також була чудовою можливістю створити цікавий рух у шкіряних аркушах. Рух підкреслює те, як різні сорти та зернистість поверхні шкіри вловлюють світло.

65f7f4ba5af12.webp

© GET IT STUDIO

Працювати з рідинами та прозорими текстурами, такими як скло, завжди складно. У студії розробили різні унікальні графини, щоб імітувати елегантну вітрину з напоями.

65f7f5254e4bf.webp

© GET IT STUDIO

А каміння, як правило, добре працює в типі знімка візуалізації продукту, тож тут згадали скульптуру, що кидає виклик гравітації з складених каменів, що надихнула на створення власної скульптурної експозиції з використанням геометричних фігур, що нагадують зразки каменю.

Які властивості Capsules були корисними для проекту? У студії провели трохи зворотного проектування, щоб зрозуміти, як створювалися матеріали в Redshift. Тут цінують увагу до деталей у структурах вузлів. Наприклад, чудово, що матеріали створені таким чином дуже легко дозволяють налаштовувати кольори.

Триплощинне відображення проекції вже тут налаштовано, що заощадить час, оскільки не потребує редагувати й уточнювати UV-карту. Крім того, тут попередньо встановлений вузол pre-set ramp node для контролю рівня шорсткості, що є дуже корисним.

65f7f5133abc0.webp

© GET IT STUDIO

Ще один інтригуючий аспект Capsules полягає в тому, що деякі матеріали, наприклад старий пластик, уже мають поверхневі недоліки, тому 3D-об’єкти виглядають більш реалістично. Це добре працює для створення різних ефектів старіння, надаючи кожній пластиковій формі безліч недоліків, щоб допомогти розповісти історію про об’єкт і зробити зображення переконливішим.

65f7f58f23770.webp

© GET IT STUDIO

Із спогадів Сандра Голей:

«У квітні 2022 року ми подали заявку на участь у Almost Perfect Art Residency у Токіо з експериментальним проектом на честь капсульної вежі Nakagin , яку мали неминуче демонтувати та знищити після конкурсу.

Ця фантастична будівля постійно стимулювала і живила нашу уяву. Будівлю, яку колись відзначали шанувальники дизайну, деякі сприйняли як невдачу в Японії. Ми відчули важливість емоційного зв’язку між колишніми мешканцями та їхніми капсульними квартирами та нашим проектом « Капсульні спогади Nakagin », який намагався розповісти їхні історії через наше мистецтво, перетворивши Вежу на нову цифрову державу».

З інших комерційних проектів студіє можна пригадати створення художню інтерпретацію шрифту Nabla від Google. Співпраця тут була спрямована на розробку скульптур із п’яти літер , які б описували назву шрифту. Цей проект став важливою віхою в кар’єрі митців, оскільки це був перший раз, коли клієнт попросив застосувати унікальний стиль до розробки 3D-шрифту. Візуальне дослідження тут оберталося навколо характеристик Nabla, які є ізометричними та змінними залежно від глибини та осі підсвічування. Команда Google дуже довіряла баченню митців, і співпраця була неймовірно гладкою.

65f7f5b944b8a.webp

© GET IT STUDIO

Про Maxon One.

Maxon One – це комплексне рішення, яке пропонує все необхідне для 3D-моделювання, анімації, візуалізації та моушн-дизайну. Maxon One дає вам доступ до:

 • Програмного забезпечення: Cinema 4D, Redshift, BodyPaint 3D, ZBrush та інших.
 • Навчання: Бібліотека навчальних курсів, які допоможуть вам навчитися використовувати програмне забезпечення Maxon.
 • Підтримки: Доступ до спільноти Maxon та служби підтримки.

Maxon One забезпечує:

 • Широкий спектр функцій: Maxon One пропонує все необхідне для 3D-творчості, від моделювання та анімації до візуалізації та моушн-дизайну.
 • Простоту використання: Maxon One – це інтуїтивно зрозумілий інструмент, який може використовувати як новачок, так і професіонал.
 • Доступну ціну: Maxon One пропонує гнучкі варіанти ціноутворення, які підходять для будь-якого бюджету.
 • Сильну спільноту: Maxon має активну спільноту користувачів, які готові допомогти вам з будь-якими питаннями.

Maxon One – це ваш ключ до успіху в 3D-творчості. Якщо ви шукаєте потужний та гнучкий інструмент для 3D-творчості, Maxon One – це те, що вам потрібно.

На закінчення додамо, що з сайту виробника можна безкоштовно завантажити тестові версії програмного забезпечення Maxon, а оформити підписку можна у постачальника – компанії Ідеалсофт.

@Хелена Сван — письменниця в Лондоні, Великобританія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Как заменить ТЭН в бойлере: Подробное руководство для домашнего ремонта
Next post Блокноты на заказ в Киеве