Сімейні суперечки та їх вирішення

Адвокат із сімейних спорів, а простіше “сімейний адвокат” це фахівець, до якого багато хто з нас приходить у разі проблем, що виникають у нашій родині.
Коло питань, з якими стикаються юристи, повірені, адвокати, що спеціалізуються на сімейному праві, широке. Викликано це тим, що сімейні стосунки породжують численні права та обов’язки чоловіка та дружини не лише з питань, пов’язаних з майновими відносинами, а й з більш важливих та болючих питань, а саме, щодо виконання батьківських прав та обов’язків щодо спільних дітей.
Сімейні суперечки, це найчастіше суперечки про поділ майна подружжя спільно нажитого. Особливу складність викликають суперечки пов’язані з розділом квартири набутої під час шлюбу з допомогою кредиту, коли сама квартира перебуває у Іпотеці, тобто у заставі в банку.
Мало того, що необхідно здійснити розділ самого житла, необхідно ще правильно визначити розмір зобов’язань кожного з подружжя по оплаті спільно отриманого кредиту, при цьому визначити хто і скільки вніс із них як початковий внесок, а також на ремонт даної квартири.
Для вирішення цих питань найбільш правильним є укладення угоди між подружжям або колишнім подружжям, яка має вирішити всі зазначені вище питання.
Однак, досягти такої угоди не завжди можна, що призводить до необхідності звернення до суду, де й потрібний професійний адвокат із сімейних спорів.
Також певні складнощі виникають при стягненні аліментів утримання неповнолітніх дітей.
Пов’язано це з тим, що законодавець чітко не визначив поняття доходу, а при цьому ми живемо в період капіталізму, коли багато хто з нас працює не на підприємствах, а сам на себе.
І як визначити розмір доходу, який, наприклад, індивідуальний підприємець, який застосовує спрощений режим оподаткування та сплачує мінімальний податок, отримав за спірний період.
Чи прийме суд як особистий доход грошові кошти, що надходять з розрахункового рахунку на особисту картку підприємця, чи погодиться з його доводами про те, що ці кошти є не доходом, а витратами, спрямованими на ведення підприємницької діяльності.
Від вирішення цього питання залежить багато, оскільки найчастіше в річній декларації зазначений річний дохід у кілька десятків разів менший, ніж кошти, що щомісяця знімаються через банкомат.
Саме для правильної кваліфікації даних коштів, необхідне звернення до фахівця зі стягнення аліментів, який має велику практику та правозастосовний досвід у даних питаннях.
Нерідко, перебуваючи у стадії розлучення подружжя, відчуваючи цілком зрозумілі претензії одна до одної починають боротися свої права щодо своїх дітей в такий спосіб, що зовсім забувають про права дітей.
В емоційному пориві колишні нещодавно дбайливі чоловік і дружина, розлучається подружжя стає непримиренними ворогами, метою яких якнайсильніше вразити іншого. При цьому така позиція змушує забути про справжні інтереси дітей.
І в цій ситуації дуже важливо знайти адвоката, який не вставатиме виключно на бік батька, який йому платить за роботу. На моє особисте і глибоке переконання потрібен адвокат, який може прямо сказати своєму довірителю про неприпустимість використання дитини як предмет шантажу або способу впливу на другий бік.
Як би не було, не можна забувати про те, що ми люди, і за найскладнішої сімейної ситуації, адвокат, повинен насамперед не забувати про те, що саме діти, страждають від сімейних суперечок, розлучень найсильніше. Завдання адвоката, який спеціалізується на сімейному праві, на мою особисту думку, забезпечити насамперед захист прав дитини, запропонувавши найбільш компромісний варіант для свого довірителя. Адвокат може і повинен сприяти мирному та розумному врегулюванню конфлікту між батьками, досягненню угоди, яка може бути оформлена як у суді, так і поза судом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Як обрати найкращий садок для своєї дитини? “Мої обрії” в Хмельницькому – віконце в світ знань та розвитку
Next post Лучшие коктейли с виски Jameson