В Антикорраді при Міноборони закликають розблокувати закупівлі для армії

Членкиня Громадської антикорупційної ради при Міноборони, відома волонтерка Дана Ярова опублікувала відкритий лист, в якому звернулась до Офісу Президента, Кабміну, Державної податкової служби України, Державної аудиторської служби України (ДАСУ), до народних депутатів – зокрема, до голови профільного податкового парламентського Комітету Данили Гетьманцева. За її словами, процес закупівлі для армії, в тому числі пально-мастильних матеріалів, у яких є нагальна потреба, буквально заблокований.

“Чому фронт військових дій перемістився в кабінету Державне бюро розслідувань та Національне бюро розслідувань України? Чому два крайні дні, ми не закуповуємо все необхідне для армії, а спостерігаємо слідчі дії в Департаменті державних закупівель? Чому паралізована робота Комісії по тиловому забезпеченню, а керівництво Департаменту державних закупівель замість виконання покладених на нього задач не виходить з допитів?”, – написала Ярова. 

Вона закликала негайно врегулювати питання прибутку постачальників Міноборони (який ДАСУ розцінила як збитки держави) та питання ПДВ при закупівлі пально-мастильних матеріалів. 

“ДБР та НАБУ розблокуйте роботу Департаменту державних закупівель. Ви прекрасно знаєте, що там де є злочинні дії, ви сліпі, або завдяки комусь осліпли. І ваші дії зараз, це перешкоджання постачання ЗСУ”, – зазначила Ярова.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Олександр “Борян” Клепіков
Next post Спецпрокуратура: на Полтавщині на хабарі викрито службову особу військового госпіталю