Влияние услуг по кибербезопасности на бизнес во всем мире

(онлайн мапа атак)

Сучасний світ бізнес-технологій, що розвивається, іноді називають епохою підприємців. Наприклад, із появою автоматизованих технологій безпеки кожна наступна пропозиція досягла значних спіхів. Але руйнівні люди також еволюціонували паралельно з розвитком технологій. Так, ми маємо на увазі кіберзлочинців, крадіїв даних і анонімних хакерів.

Молодим підприємцям, державним організаціям і підприємствам будь-якого розміру дуже потрібні послуги та рішення з кібербезпеки. У цю епоху цифрових технологій по всьому світу надходять масові новини про витік даних.

 Перш ніж використовувати послуги кібербезпеки, важливо дізнатися більше про кібербезпеку, її ринковий попит і ключові пропозиції.

Чому компанії повинні впроваджувати послуги кібербезпеки?

Кожна компанія хоче мати вільний від кіберзагроз ландшафт. Причиною використання ​​цифрової платформи є більш плавна робота з поширення бізнесу та отримання прибутку. Незважаючи на те, що близько 55 відсотків компаній у всьому світі стикалися з кіберзломами, лише одна третина компаній виступили як головні захисники своїх даних за допомогою кібербезпеки.

Ось чому ми вирішили заохотити компанії з усіх галузей пристебнутись, дізнатися про важливість ІТ-безпеки в цій статті та придбати послуги для захисту своїх ексклюзивних даних.

Ринковий попит постачальників послуг кібербезпеки

Після появи Всесвітньої павутини отримання інформації про кожну галузь стало грою за кілька секунд. Так само ви можете легко дізнатися глобальну статистику про кожну кібератаку та отримати інформацію про попит на кожну платформу, що пропонує послуги, пов’язані з IoT.

Проте, ми зібрали тут усі пункти, які необхідно прочитати, оскільки основна мета — надати керівництво стартапам і підприємствам щодо ефективної, сприятливої ​​та корисної підтримки служб кібербезпеки .

Глобальна статистика кібер-зловмисників на галузі

 • Відповідно до звітів про дослідження Microsoft, близько 80% регіональних хакерів атакують державні сектори, робочі установи та приватні агентства.
 • Середня вартість кожного масового витоку даних становить близько 5 мільйонів.
 • Кожна крадіжка даних у секторі охорони здоров’я спричиняє, за оцінками, понад 10 мільйонів фінансових втрат.
 • Соціальні медіа є одним із ідеальних джерел, які допомагають хакерам викрасти дані їхніх особистих цілей.
 • США безперервно очолювали чарти як країна, на яку найчастіше нападають зловмисники Anonymous.
 • Соціальна інженерія є основною сферою більшості кіберзлочинів
 • Згідно з доступною статистикою, шахрайство з кредитними картками вважається більш поширеним серед кіберзлочинців у всьому світі
 • Очікується, що до 2027 року ринкова вартість галузі досягне 266 мільярдів.
 • США займають позицію найуспішнішого ринку кібербезпеки.
 • Близько 65% покупців технологій B2B підтримують технології безпеки та конфіденційності даних.

Атаки шкідливих програм 

Зловмисне програмне забезпечення є однією з поширених атак, які кіберзлочинці використовують для нападу на кінцеві системи та мережі агентств. Згідно з даними дослідження, з 2023 року було зафіксовано понад 10 мільйонів атак зловмисного програмного забезпечення. Виявлено, що кількість таких атак зросла до 62%, що є безумством.

Атаки зловмисного програмного забезпечення здійснюються з метою знищення, дисбалансу та пошкодження системи кінцевих пристроїв і мережевого середовища. Усі відомі варіанти, такі як віруси, трояни та хробаки, є шкідливими програмами, які потрапляють на пристрої через програмне забезпечення та електронні листи.

Зломи системи 

Ці порушення є наслідком уразливостей у системі. Простіше кажучи, коли невідома особа проникає в систему через слабкі місця з метою викрадення даних і відстеження дій користувачів, це називається системним зломом. Кіберхакери часто намагаються отримати паролі для входу своїх цільових осіб і використовувати їх для крадіжки даних і порушення конфіденційності.

Згідно зі світовою статистикою крадіжки даних, у 2023 році було зареєстровано мільйони інцидентів, які спричинили мільярди. Щохвилини відбуваються сотні порушень.

Атаки програм-вимагачів

З кожним роком кількість атак програм-вимагачів перевищує рекорди. Так само, за даними Statista, 72% компаній стикалися з атаками програм-вимагачів.

Ці атаки проникають у систему як зловмисне програмне забезпечення шляхом копіювання надійних файлів і програмного забезпечення. Після успішного втручання в середовище кінцевих пристроїв і мереж компаній хакери встановлюють контакти з їхньою владою для отримання викупу. Це одна з найнебезпечніших і найстрашніших атак, які руйнують бізнес і можуть зупинити роботу всієї урядової організації на години.

Пастки для фішингу 

Ці пастки виникають у формі шахрайства електронною поштою, текстового спаму та шахрайства з виграшем джекпоту, включаючи злом паролів кредитної картки та викрадення облікових даних. За словами глобальних MSP (керованих постачальників послуг) , фішингові пастки є найшкідливішими кібератаками, які призводять до крадіжки даних і програм-вимагачів.

Простіше кажучи, з користувачами зв’язуються за допомогою різних трюків (електронні листи, текстові повідомлення, приєднання) і просять поділитися своєю особистою інформацією, включаючи паролі електронної пошти та коди кредитних карток, що призводить до масових фінансових шахрайств.

Внутрішні загрози 

Іноді зловмисне програмне забезпечення потрапляє в систему не через сторонні хитрощі, оскільки в деяких випадках катастрофічні ситуації можуть навмисно чи ненавмисно створюватися працівниками компаній.

За даними різних MSSP (Managed Security Service Providers), 95% кібератак відбуваються через помилку людини. Отже, через погане розуміння кібератак і посередні підходи до безпеки різні атаки досягають цілі. Наприклад, зловмисне програмне забезпечення, шпигунське програмне забезпечення, програмне забезпечення-вимагач і витік даних.

Що входить до складу рішень для кібербезпеки   

Безкінечні прийоми та трюки хакерів не зупиняться. Незважаючи на те, що уряди кожної країни мають свої нормативні документи щодо захисту простору людей, ми не бачимо кінця цим кіберзлочинцям у майбутньому.

Через усі ці ускладнення постачальники послуг кібербезпеки запустили свою найкращу пропозицію для організацій відповідно до їхніх вимог щодо захисту. Ось найкращі підходи до кібербезпеки, які успішно обслуговують компанії-клієнти та стають популярними серед мас. Давайте про них дізнаємося.

Безпека даних 

Немає нічого більш цінного і важливого для бізнес-компаній і державних секторів, ніж їхні дані. Це послуга захисту та шифрування збережених даних від небажаних входів у мережі та системи.

 Інформація про користувачів, робочу силу, фінансові інвестиції та передачу даних зберігається в безпеці під охороною злагоджених команд безпеки та програмного забезпечення.

Безпека кінцевої точки

Безпека кінцевих систем означає захист наших щоденних пристроїв, включаючи ноутбуки, настільні ПК, смартфони та планшети. Технологія EDR та інше антивірусне програмне забезпечення використовуються для захисту доступних даних у пристроях.

Атаки зловмисного програмного забезпечення здебільшого здійснюються на цих пристроях без відома користувачів. Справа в тому, що пристрої окремої людини можуть бути цілями, оскільки кіберзлочинці також можуть захоплювати системи окремих осіб. Тому ця послуга рекомендована всім професіоналам.

Безпека програми

Програмні додатки, які пропонують своїм користувачам численні переваги, часто стають об’єктами кібератак. Цей захист робить захисний щит програмного забезпечення потужним і непрохідним для хакерів.

Від захисту паролів до моніторингу всіх дій, надійні технології використовуються для більш безпечної роботи користувачів із встановленим програмним забезпеченням.

Безпека мережі

У цій службі захисту використовуються захищені VPN (віртуальні приватні мережі), брандмауери та системи виявлення вторгнень. Мережа містить велику кількість ексклюзивних даних, і для цього компаніям пропонується захисне програмне забезпечення для безпечного введення та передачі даних.

Хакери спритно використовують свої трюки за допомогою DoS-атак , щоб уповільнити роботу мереж компаній. Тому надійні платформи кібербезпеки представляють свої запатентовані технології для шифрування даних і надійного захисту від усіх видимих ​​вразливостей.

Хмарна безпека 

Дані, що зберігаються в хмарі, також можуть бути вразливими перед кіберзловмисниками. Цілком можливо, що всі кібератаки, які завдають шкоди системам кінцевих пристроїв, також можуть порушити роботу хмарного середовища.

Контролюючи всі заходи безпеки хмари компанії-клієнта, постачальники послуг кібербезпеки пропонують свої повністю зашифровані технології для запобігання будь-якій кіберзагрозі. Крім того, регулярні перевірки та функції усунення несправностей зберігають хмари активними та захищеними від усіх можливих загроз.

MSSP

Це стороння послуга, яка зосереджена на забезпеченні всіх заходів безпеки та допомоги компаніям-клієнтам. З основною метою захисту ексклюзивних даних постачальники послуг пропонують усі послуги кібербезпеки.

Крім того, MSSP (Managed Security Service Providers) узгоджує свої віддалені команди з ІТ-відділами компаній для контролю за всіма заходами безпеки. Таким чином, постачальники керованих послуг пропонують підтримку ІТ-аутсорсингу, яка включає кібербезпеку.

Послуги SOC

Активний моніторинг, експертне управління загрозами та швидкі дії проти всіх атак є основними функціями SOC (операційних центрів безпеки).

Подібно до MSSP, MSP та керованих ІТ-послуг, ця сфера послуг кібербезпеки призначає гнучку та перевірену команду, яка стежить за всіма операціями безпеки компаній. Крім того, деякі постачальники також пропонують послуги аутсорсингу SOC для MSP, підтримуючи команди бути MSSP для своїх компаній-клієнтів.

Послуги кібербезпеки необхідні для всіх галузей 

Якщо говорити про приватний бізнес, державні установи чи ІТ-індустрію, послуги кібербезпеки є важливими для всіх. Усі ринкові організації доступні у Всесвітній павутині, що відкриває можливості для хакерських атак. Тому всі робочі місця професіоналів знаходяться під прицілом своїх національних та іноземних кіберзлочинців. Ось найпопулярніші галузі, які є мішенями кіберзломів і атак програм-вимагачів.

 • ІТ і телекомунікації
 • BFSI
 • Охорона здоров’я
 • Роздрібна торгівля
 • Уряд
 • Виробництво
 • Сектор освіти
 • Подорожі та транспорт
 • Енергетика та комунальні послуги

Після пандемії уряд, сектори охорони здоров’я та індустрія BFSI стикалися з більшим втручанням, ніж інші. Але якщо говорити про виробництво, роздрібну торгівлю та IT-організації, то від 12 до 17 відсотків атак стикаються з цими галузями.

Компанії, які можуть придбати послуги з кібербезпеки  

Підприємства та нові підприємці можуть відчувати себе непридатними або необхідними для послуг кібербезпеки. Але вони можуть бути не знайомі із загрозами, які можуть зашкодити їхньому світовому визнанню та зіпсувати їхні бізнесові починання. Ось хто може отримати повний кіберзахист.

Великі підприємства 

Усі підприємства, які ведуть свій бізнес у цифровому світі, можуть зіткнутися або зіткнуться з кібератаками. Тож так, кожне велике підприємство, агентство та організація може найняти активну команду з кібербезпеки та попросити відповідні зашифровані послуги.

Великі компанії стають відомими завдяки партнерству з іншими світовими брендами. Але співпраця з компаніями, що займаються кібербезпекою, захистить імідж бренду, захистивши їхні дані та кіберпростор.

SMEs & SMBs

Через відсутність фінансової підтримки SMEs & SMBs не відчувають потреби співпрацювати з аутсорсинговою компанією з кібербезпеки. Таким чином, вони не знають, що підприємства з кібербезпеки, такі як та MSSP, є економічно ефективними для компаній малого бізнесу та новонароджених стартапів.

Найнявши команду з ІТ-безпеки, нові підприємства малого та середнього бізнесу отримають сучасні технології захисту кінцевих точок і активну підтримку досвідчених інженерів з кібербезпеки.

Xcitium – лідуючий постачальник експертних послуг із кібербезпеки    

65ca15af82f82.webp

Запит на швидкі рішення кібербезпеки означає звернення до запатентованих Xcitium технологій кібербезпеки. Бажаєте спробувати? Почніть з завантаження безкоштовної пробної версії з сайту розробника. Потрібна допомога у виборі правильної служби кібербезпеки? В Україні консультативні послуги та продаж рішень Xcitium підтримує офіційний партнер – компанія Ідеалсофт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Дати Водолія, декани та вершини
Next post Технические аспекты установки и обслуживания натяжных потолков