Як компанія DevOps робить DevOps?

Розробники компанії JFrog вірять в практику того, що вони проповідують зі словами «п’ючи власне шампанське». Це означає, що вони не лише розробляють та постачають лідируючі на ринку продукти, але й використовують власні рішення в процесах розробки.

Коли йдеться про керування середовищами розробки, тут прагнуть впроваджувати найкращі підходи у своєму класі. Застосовуючи ці найвищі практики, JFrog  гарантує, що їх середовища розробки оптимізовані для ефективності, надійності та інновацій, що дозволяє їм надавати виняткові продукти клієнтам.

Тож як компанія DevOps використовує власні продукти для підвищення ефективності та результативності всіх інженерних процесів? Давайте розбиратись. Далі поговоримо про:

  • Мета JFrog  — просування інновацій швидким, безпечним і бюджетним способом
  • Розрізняйте доріжки для фрістайлу та доріжки з твердим покриттям.
  • JFrog проклав шлях у науково-дослідні середовища
  • Як створити правильне середовище в потрібний час
  • Практики JFrog DevOps, включаючи функціональне тестування та моніторинг

Цілі JFrog DevOps

Ціль номер один — запроваджувати інновації швидко, безпечно та в рамках бюджету. Також важливо підтримувати тривалий час безвідмовної роботи. Через широкий спектр пропозицій також потрібно збалансувати потреби як локальних клієнтів, так і клієнтів платформи SaaS, а це означає, що середовища розробки JFrog мають підтримувати обидва варіанти використання.

Фрістайл проти асфальтованої доріжки

Підходи «вільного стилю» та «асфальтованого шляху» пропонують різні переваги для інженерів на різних етапах розробки. Ось короткий опис кожного:

Фрістайл

  • Увімкніть швидке, але безпечне створення прототипів, досліджуйте нові технології
  • Мінімальні заборони
  • Інженер має дозволи R/W і здатність розгортати

Асфальтована доріжка

  • Забезпечте безпечну та якісну доставку на розгортання
  • Якість/безпека/заборони FinOps
  • Лише дозволи на розгортання

Підхід вільного стилю — це підхід, за якого інженери мають повну свободу досліджувати та експериментувати з новими технологіями без будь-яких обмежень (за винятком безпеки, звичайно). Наприклад, якщо я інженер, я хочу створювати швидкі прототипи, досліджуючи нові технології, і мені не потрібні важкі заборони, тому що це ще не у розгортанні. Я повинен мати повну гнучкість для експериментів, оскільки те, над чим я працюю, ще не з клієнтом.

Навпаки, підхід «прокладеного шляху» починає діяти, коли експериментальний проект виявився успішним і його потрібно перевести в середовище корпоративного рівня. Коли у нас є щось життєздатне, нам потрібно провести стрес-тест, працюючи з ним, як у розгортанні. Нам потрібно застосувати більше заборон, щоб побачити, як з цим справді справлятиметься клієнт.

Обидва шляхи необхідні на різних етапах процесу розробки, тому розробникам JFrog потрібно ввімкнути обидва для своїх інженерів.

JFrog проклав шлях у науково-дослідних середовищах

Практики DevOps у JFrog передбачають поступовий процес зміцнення в міру переходу проектів від розвідки до розгортання. Ось поетапна послідовність, починаючи від дослідницьких етапів, де мінімальні заборони, до середовищ, схожих на розгортання, де потрібні значні заборони:

  • Дослідницький – без заборон, повністю відкритий для експериментів
  • Freestyle – інновації з більшою підтримкою інструментів і процесів компанії
  • Оцінка – оцінка інновацій у середовищі, схожому на розгортання
  • Стрес-тест – перевірте, чи буде це працювати в масштабі розгортання

У міру проходження цих етапів розробника починає все більше нагадувати контроль версій, конвеєри чи будь-яке додаткове посилення безпеки, яке хотілося би мати. JFrog вмикає самообслуговування для своїх інженерів, тому що їм потрібно мати можливість контролювати та відновлювати середовища, щоб вони завжди були готові та працювали.

Від інновацій до виробництва (локально та хмарно)

JFrog використовує власні продукти в процесі розробки, тестуючи нові версії в середовищі, ідентичному середовищу великого клієнта. Наприклад, якщо у виробництві розробники мають Artifactory 7.69, тоді вони розроблять наступну версію від 7.69, яка стане 7.7, 7.8 тощо. Тут використовують поточну версію своїх власних продуктів для розробки наступного покоління, нових функцій і нових інновацій.

6606a3ac5ebb4.webp

Потік функціонального тестування

У 2022 і 2023 роках JFrog також докладав зусиль, щоб посилити свої процеси та розширити свою інфраструктуру, щоб обробляти збільшення кількості передач даних. Це було досягнуто шляхом переміщення науково-дослідного кластера JFrog у його клас розгортання. У них були всі елементи, і їх «подорож» полягала в тому, щоб вивести процеси на новий рівень. У JFrog створили їх у масштабі за допомогою самообслуговування.

Система самообслуговування

JFrog запровадив систему самообслуговування для інженерів, щоб розкрутити власне середовище розгортання. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати тип розгортання, вибрати продукти, які ви хочете розгорнути, і ви отримаєте середовище, у якому можна виконувати всі свої тести. Якщо вони працюють, ви можете розповсюджувати та випускати. Якщо це не працює, ви перебуваєте на етапі налагодження, доки проблему не буде вирішено.

Ця система самообслуговування є надзвичайно зручною та ефективною, оскільки інженери можуть самостійно запускати тести та виправляти проблеми без необхідності подавати заявки чи запити.

Підведення підсумків

У двох словах, ось як компанія DevOps робить DevOps:

  • JFrog використовує власні продукти, такі як Artifactory, для розробки наступного покоління продуктів.
  • JFrog використовує подвійний підхід: вільний стиль і прокладений шлях, щоб стимулювати інновації та підтримувати високу якість доставки.
  • JFrog перемістив кластер досліджень і розробок JFrog у клас розгортання JFrog, що дозволяє масштабувати передачу даних від 50 терабайт до понад 100 петабайт.
  • У JFrog є система самообслуговування, за допомогою якої інженери можуть створювати середовища, схожі на розгортання, без необхідності подавати заявки.
  • JFrog використовує тест продуктивності, щоб переконатися, що продукти витримують навантаження та стрес як локальних, так і хмарних клієнтів.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете негайно почати застосовувати деякі з цих практик.

Якщо ви хочете дізнатися більше про платформу JFrog, завантажте безкоштовну пробну версію. Також можна звернутися до постачальника рішень JFrog, компанії Ідеалсофт, щоб запланувати учась у вебінарах JFrog, чи отримати консультацію розробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Lineage 2 High Five: Официальный сайт TheBattle.Club
Next post Люстры в стиле хай-тек в интернет-магазине «Фабрика Эдисона»