Як вибрати якісний матрас на ліжко?

Досить значну частину свого життя людина проводить уві сні. Тому необхідно дбати про те, щоб ваш сон завжди залишався максимально здоровим і комфортним. Вирішальну роль у цьому відіграє грамотно підібраний, якісний матрац. Для того, щоб матрац купити в Києві, який ідеально підійде саме Вам, необхідно приділяти увагу не тільки Вашим суто особистим уподобанням, а й враховувати фізичні дані Вашого організму. Інтернет магазин матраців “Матрасін” піклується про комфорт Вашого сну, тому ми пропонуємо Вам ознайомитися з низкою основних порад щодо підбору ортопедичного матраца.

При купівлі матраца насамперед радимо Вам звернути увагу на такі параметри:

Розмір матраца

Найоптимальнішим розміром у довжину вважається розмір, що на 20 см. перевищує Ваш зріст. Оптимальний розмір ширини матраца для однієї людини від 80см, тобто якщо Ви збираєтеся придбати двоспальний матрац, то слід орієнтуватися на ширину не менше 160см.

Ваша вага

Якщо Ваша вага становить від 45 до 60кг, то для Вас найкраще підходять м’які матраци. Якщо Ваша вага перебуває в діапазоні від 60 до 90 кг, то вона не відіграє особливого значення, тому що Вам підходить більшість моделей матраців. В даному випадку слід враховувати інші параметри, наприклад зріст або особисті уподобання. Якщо Ваша вага понад 90 кг, то радимо Вам зробити вибір у бік більш жорсткої моделі з прошарками з кокосової койри.

Також у цьому випадку рекомендуємо розглянути варіант купівлі безпружинного матраца, тому що такі матраци здатні витримувати максимальні навантаження. При купівлі двоспального матраца необхідно враховувати не тільки максимально допустиме навантаження на одне спальне місце матраца. Більше значення тут відіграє параметр різниці у вазі між двома сплячими людьми. Якщо різниця у вазі доволі значна (>20 кг), то настійно рекомендуємо Вам придбати модель матраца на основі блоку незалежних пружин, тому що в цих матрацах нейтралізується ефект сильного прогину в бік людини з великою вагою, тобто, просто кажучи, людина з меншою вагою під час сну не буде скочуватися в бік людини з великою вагою.

Ваш вік

У віці від 20 до 50 років організм людини досягає певного рівня розвитку і надалі не зазнає жодних значних змін. Тому в цьому віці Вам підійдуть матраци всіх видів жорсткості. З віком потреба в комфорті у людини збільшується, тому людям у віці старше 50 років рекомендується купувати м’які матраци. Якщо ж Ви підбираєте матрац для своєї дитини, то слід врахувати, що матрац має бути досить жорстким. Детальніше про підбір дитячого матраца Ви можете почитати в нашій статті: як вибрати дитячий матрац

Ваші особисті вподобання

Однозначну пораду тут дати неможливо, тому що все залежить від ваших суто індивідуальних вимог до комфорту. Головне завжди пам’ятати про те, що матрац повинен мати достатній ступінь жорсткості та пружності і мати рівну і зручну для сну поверхню.

У каталозі матраців https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ інтернет магазину “Матрасін” Ви можете детальніше ознайомитися з повним асортиментом, а також вибрати і купити матрац в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Термічна обробка металевих деталей від компанії “Карбаз”
Next post Тюнинг авто в Украине: полный спектр услуг от Тюнинг База