Яким має бути якісний столовий посуд

Столовий посуд – це окрема категорія, де представлені вироби, якими ми власне накриваємо стіл на щоденній основі або в період свят. До цієї категорії належать тарілки, тортівниці, форми для соусів, чашки тощо. І перш ніж столовий посуд купити, потрібно ретельно ознайомитися з усім асортиментом, який пропонують сучасні виробники. А також скомпонувати увесь набір таким чином, аби всі вироби гармонійно поєднувалися між собою.

На що звертати увагу перед тим, як замовити тарілки, чашки або салатниці? Ми підготували основні критерії, яким має відповідати дійсно якісний столовий посуд.

Стильний дизайн

Тут усе буде залежати від того, у якому стилі ви бажаєте сервірувати стіл. Якщо вам подобається мінімалізм, то краще обирати сучасний столовий посуд без зайвих візерунків з простими та лаконічними формами. Це переважно білі тарілки та кружки без орнаментів. Головне розбавити таку базу, наприклад яскравою скатертиною або серветками.

Втім, ви можете експериментувати і вибирати вироби з більш цікавими дизайнами. Тарілки можуть відрізнятися одна від одної за:

  • кольором: жовті, зелені, рожеві, сині – стануть яскравим акцентом святкового столу;
  • розміром та формою – окрім класичних круглих, це можуть бути більш продовгуваті або нестандартних несиметричних форм вироби.

Звісно, дизайн продукції залежатиме від того, як ви плануєте її використовувати: на щоденній основі або на свята. Так, наприклад для повсякденного використання підійде базовий посуд столовий. А на свята можна вибрати тематичний, наприклад перед Новим роком у відповідних кольорах: червоному, зеленому, золотому тощо.

Вартість столового посуду

Ознайомитися з вартістю виробів можна на https://mirok.com.ua/stolovaya-posuda/ – остаточна ціна продукції залежатиме від ряду факторів:

  1. Матеріали. Це може бути порцеляна, кераміка, скло, кришталь тощо. Найбільш бюджетними вважаються керамічні вироби. У той час як скляні або кришталеві можуть коштувати дорого. А порцелянові – ще дорожче.
  2. Кількість посуду. Якщо купляти тарілку не по одній штуці, а готовим набором з чотирьох/шести виробів, є можливість помітно заощадити.

Кількість виробів

Завчасно придумайте: скільки тарілок, кружок, соусниць, супниць чи салатниць вам потрібно. Тут усе буде залежати від кількості людей, які проживають з вами в одному домі. Особливо якщо ви вибираєте посуд для щоденного сервірування столу.

На свята краще брати більшу кількість виробів. Особливо, якщо ви любите запрошувати гостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Почему приготовление пищи на керамическом гриле столь популярно?
Next post Лечение в клинике Сураски: преимущества и возможности