Олександр Замула (активіст): Фастівський район стане лідером Київщини!

Внесено зміни до перспективного плану області. Тепер Фастівщина має всі шанси бути одним з 6 центрів Київщини.

Якщо до цього, наш Фастівський район хотіли розформувати і об’єднати всі населені пункти навколо Василькова.

То тепер на вищому рівні розглядається формування нового територіального устрою Київської області.

Де Фастівський район об’єднує навколо себе 3 райони (Фастівський, Васильківський, Макарівський) та 5 ОТГ (Томашівська, Ковалівська, Гребінківська, Глевахівська, Калинівська). І стає првноцінним та потужним центром Київщини.

Це дуже добре!

Це відкриває величезні перспективи для нашого розвитку.

Адже в наших пріоритетах — стрімке економічне зростання, шляхом відкриття сучасних галузеутворюючих підприємств.

Таким чином ми створимо всі умови, щоб люди не виїжджали щодня в забитих електричках на роботу до Києва. А працювали тут, на місцях. При цьому отримуючи високу оплату праці.

Нова транспортна інфраструктура, посилине фінансування закладів медицини та освіти, дозволить нам підвищити рівень заробітної плати до середнього по Київській області, а в перспективі і збільшити показники доходів населення!

Центром нового, укрупненого Фастівського району стане — Фастів.

Це дозволить нам непросто зберегти коласальний потенціал, а й розвинути його на стільки, на скільки буде можливості і сил.

Я окремо хочу подякувати всім чиновникам, депутатам і представникам місцевого самоврядування Фастівщини, які відреагували на нашу ініціативу і доклали максимум зусиль, щоб
наша спільна мета — відродити колишню могутність Фастівського району стала реальністю.

Важливо продовжувати в такому ж темпі і докладати максимум зусиль, адже тільки таким чином ми всі разом зможемо вивести Фастівщину у лідери Київщини!

Нет описания фото.


Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/09/11/oleksandr-zamula-aktivist-fastivskij-rajon-stane-liderom-kiyivshini/”

О нас

Obozrevatel — новостной сайт, обличающий коррупцию, преступность, должностные злоупотребления, мошенничество и т.д. информируя о событиях, фактах, явлениях, и предоставляющий материалы для самостоятельного анализа. Сайт имеет в своей структуре новостные разделы по тематика и региональному признаку. Одной из глобальных задач мы видим перед собой сплочение людей в целях борьбы с происходящими негативными явлениями в стране. Сайт призван не только информировать граждан о резонансных происшествиях и событиях, но и помочь им в обнародовании собственной информации и донесении её до компетентных государственных органов.