10 причин, чому вашому саду потрібна теплиця

У вас може скластися враження, що теплиця https://novateplica.com.ua/uk/ тільки для завзятого садівника. Ви точно не самотні у своїх думках, але це не обов’язково так. Будь-хто може отримати користь від нього, незалежно від того, чи ви тільки починаєте свою роботу, чи є професіоналом.

Ось кілька причин, чому теплиця може бути корисною для вас.

10 причин, чому вам потрібна теплиця

Теплиця яку ви знайдете за посиланням https://novateplica.com.ua/ може стати найвигіднішою покупкою цього року. Зрештою, садівництво з ним набагато легше. Ось як це може принести вам користь.

1. Ви можете вирощувати рослини цілий рік

Найбільш очевидним використанням теплиці є подовжений період росту. Ви зможете вирощувати кілька сортів рослин цілий рік. Це означає, що ви зможете збирати свіжі овочі навіть посеред зими.

Деякі витривалі овочі, такі як брюссельська капуста, можуть рости в снігу, але делікатніші рослини, такі як салат, можуть не вижити без допомоги теплиці.

Теплиця створить ідеальні умови для виживання цих більш чутливих рослин протягом зими. Це дає можливість насолоджуватися свіжими продуктами навіть у найхолоднішу пору року. Не потрібно купувати несмачні овочі та інгредієнти для салатів у магазинах.

2. У вас буде подовжений вегетаційний період

Ще одна перевага теплиці – подовжений вегетаційний період. Ви зможете почати вирощувати ніжні рослини задовго до того, як настане сезон, і, як наслідок, зможете збирати врожай набагато раніше, ніж зазвичай. Ви також зможете виростити другий раунд, якщо правильно розрахуєте час. Це дозволить виростити набагато більший урожай в цілому.

Ваші рослини будуть готові до збору врожаю набагато раніше, ніж будь-які, доступні в супермаркеті. Ви також будете збирати врожай ще довго після того, як сезон закінчиться для всіх інших.

Теплиця

3. Для більш раннього врожаю можна розпочати посів раніше

З теплицею ви зможете почати сіяти насіння набагато раніше. Вам не доведеться чекати, поки розмерзнеться земля і проясниться погода. Просто посадіть насіння в лоток для розсади у вашій теплиці.

Умови всередині теплиці можна налаштувати під свої потреби. Делікатні рослини та розсада будуть захищені, що дасть вам більший урожай, а також більш ранній урожай, оскільки ви не обмежені умовами навколишнього середовища поза теплицею.

4. Займайтеся своїм хобі садівництвом навіть у найгіршу погоду

Чи є садівництво вашим порятунком від стресу повсякденного життя? Тоді теплиця точно для вас. Ви зможете насолоджуватися доглядом за своїми рослинами та копанням у ґрунті навіть за найгірших погодних умов.

Теплиця спроектована таким чином, щоб ви та ваші рослини були захищені від вітру, дощу та снігу. Можливо, ви більше ніколи не захочете піти.

5. Ви можете вирощувати рослини з усього світу 

Вам подобається ідея виростити колекцію екзотичних рослин? Не шукайте далі. Теплиця допоможе вам відтворити умови вирощування навіть найвибагливіших і найніжніших рослин. Ви зможете вирощувати рослини з найжаркішого клімату на своєму подвір’ї у Великобританії навіть взимку.

Теплиця також допоможе вам захистити ваші рослини від надмірних дощів, холодних вітрів і морозів. Це дає змогу вирощувати рослини, які потребують багато тепла без великої кількості води, наприклад сукуленти. Потім ви можете продати свою екзотичну колекцію місцевим розплідникам, щоб також заробити трохи грошей.

Газонний інструмент

6. Менша ймовірність появи шкідників

Одним з найважливіших переваг теплиці є боротьба зі шкідниками. Ви зможете тримати всередині корисних комах, а руйнівних — поза ним. Це означає, що ви можете вирощувати органічні продукти, не турбуючись про те, що шкідники знищать ваш урожай. Пестициди не потрібні, що заощаджує кошти та робить ваші овочі набагато кориснішими для споживання.

Теплиця також допоможе ізолювати вразливі рослини та полегшить боротьбу з існуючими шкідниками. Підтримуйте правильну вологість і температуру, і ви матимете здорові рослини в найкоротші терміни.

7. Налаштуйте теплицю на свою користь

У вашій теплиці можна одночасно містити кілька різних рослин з різними вимогами до вирощування. Ви можете змінити площу відповідно до конкретної рослини, яку ви хочете виростити. В одній зоні, наприклад, можуть бути вологолюбні рослини, а в іншій – сукуленти.

Вам просто потрібно буде змінити спосіб поливу та кількість повітряного потоку, необхідну для підтримки стабільного рівня вологості. Ви також можете змінити свою теплицю як місце для зберігання садових інструментів і садових меблів. Якщо ви проводите тут багато часу, ви навіть можете створити приголомшливу зону відпочинку у своїй теплиці, де ви зможете просто розслабитися та насолоджуватися своїми рослинами.

8. Економте гроші

З часом ваша теплиця окупиться. Ви зможете перезимувати дорогі ніжні рослини, вирощувати овочі цілий рік, зберігати вуличні меблі та навіть вирощувати дорогі екзотичні рослини, які потім можна буде продати.

Усе це заощадить ваші гроші в довгостроковій перспективі або навіть заробить. Вам не потрібно купувати нові рослини щовесни, оскільки ваші рослини, які перезимували, все ще готові. Ви також заощадите гроші на покупці овочів, якщо вирощуєте власні, і ваші меблі прослужать набагато довше, перш ніж їх потрібно буде замінити.

Сад на відкритому повітрі

9. Збільште свою врожайність

Теплиця дозволяє вам контролювати умови, в яких ростуть ваші рослини. Контроль тепла та вологості навколо ваших рослин має додаткову перевагу у вигляді підвищення врожайності. Більш помірний клімат зазвичай ідеально підходить для росту рослин. Підтримуючи тепло навколишнього середовища, ви налаштовуєте свої рослини на кращий урожай.

Фруктові рослини вироблятимуть більше соковитих делікатесів, тоді як інші будуть рости набагато швидше, ніж зазвичай, навіть коли на вулиці мороз. Ви також помітите, що ваші рослини починають урожай набагато раніше, ніж їхні незахищені аналоги.

Можливо, ви навіть зможете отримати два чи навіть три цикли врожаю за сезон, коли незахищені культури дають лише один придатний для використання врожай.

10. Проводьте час на свіжому повітрі взимку

Теплиця дає змогу проводити час на свіжому повітрі, навіть коли погода жахлива. Ви зможете відпочити у своїй теплиці, щоб отримати стільки необхідного сонячного світла, укрившись від крижаного вітру та снігу.

Якщо йде дощ, ви можете просто розслабитися та насолодитися спокійною атмосферою далеко від дому, де все панує хаос. Найкраще те, що ви все ще можете займатися садівництвом, навіть коли земля на вулиці промерзла.

Керівництво покупця

Тепер, коли ви бачите, наскільки корисною може бути теплиця, погляньте на наведені нижче поради, перш ніж купувати її. Зрештою, теплиці бувають різних розмірів, тому є кілька речей, на які вам потрібно звернути увагу. Ось що вам потрібно знати.

 

космос

Перше, на що потрібно звернути увагу при купівлі теплиці, це простір. Якщо у вас дуже маленький сад, то теплиця може вам не підійти. Ви все ще можете отримати дуже маленький, але це обмежить можливості з ним.

Щоб переконатися, що теплиця підійде вашому саду, найкраще виміряти простір, де ви хочете її встановити. Це дасть вам уявлення про розміри теплиці.

Дизайн

Наступне, на що потрібно звернути увагу, це проект теплиці. Різні теплиці виготовляють з різних матеріалів. Вам потрібно буде визначитися, який матеріал ви хочете використовувати для вашої теплиці.

У деяких випадках теплицю виготовляють просто з тіньової тканини, але вона також може мати загартоване скло або навіть просто пластикову плівку для стін. Деякі також мають скляні дахи, тоді як інші мають навісну тканину або полікарбонат https://novateplica.com.ua/uk/teplitsy-iz-polikarbonata/. Перед покупкою теплиці переконайтеся, що ви хочете.

використання

Наступне, що вам потрібно розглянути, це для чого ви хочете його використовувати. Якщо ви хочете вирощувати овочі, то вони повинні бути принаймні достатньо великими для невеликої ділянки саду. Якщо ви також хочете зберігати свої садові меблі та інструменти, тоді ви можете вибрати більший.

Ви також можете займатися контейнерним садівництвом у теплиці, а також вертикальним садівництвом, тож вам не доведеться вибирати найбільшу теплицю, оскільки у вас є багато вертикального простору для роботи.

Якщо ви хочете використовувати свою теплицю як охорону на відкритому повітрі та насолоджуватися часом на свіжому повітрі взимку, то теплиця зі скляними стінами, швидше за все, підійде вам найкраще.

 

Бюджет

Однак остаточне рішення прийматиме ваш бюджет. Рекомендується вирішити, скільки ви готові витратити на свою теплицю та дотримуватися свого бюджету. Це також допоможе вам не потрапити в проблеми, витративши занадто багато. Дотримуйтеся того, що можете собі дозволити, і оновлюйте, коли зможете.

Встановлення бюджету також допоможе вам уникнути будь-яких розчарувань. Швидше за все, ви шукатимете лише теплицю у своєму бюджеті, щоб вас не спокусили ті, які ви поки що не можете собі дозволити.

Теплиця NO1 | (3,55 х 3 м, 10,65 м2)

Висновок

Теплиця – прекрасний винахід. Це допоможе вам вирощувати свіжі фрукти та овочі цілий рік, захистить чутливі рослини взимку, допоможе розширити вашу екзотичну колекцію та навіть дасть вам місце для відпочинку, коли погода не найкраща.

Тепер настав час робити покупки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Преимущества игры в лицензионном казино на деньги
Next post Очищення теплиці