Натяжні стелі для невеликого передпокою: який дизайн краще вибрати?

Передпокій є «візитівкою» помешкання, тому до його облаштування слід поставитися не менш відповідально, ніж усіх інших кімнат. У приміщенні всі складові інтер’єру повинні гармонійно поєднуватися між собою, від обробки стін та вибору меблювання до оформлення стелі. Стелі варто приділяти окрему увагу, адже її вигляд може не тільки прикрашати приміщення, а й візуально коригувати його геометрію шляхом створення оптичних ефектів.

Якщо хочеться отримати гарний результат, не затрачаючи зайвого часу та зусиль, доцільно замовити натяжні стелі Брітон у Львові − компанія пропонує якісну роботу під ключ та широкий перелік дизайнерських рішень. З натяжними стелями ремонт не займе багато часу. У невеликому просторі передпокою на монтаж буде затрачено всього кілька годин, а після нього не доведеться вивозити будівельне сміття та проводити масштабне прибирання. Додатковий плюс – можливість приховати під полотном нерівності перекриття та непривабливі елементи комунікацій.

Як оформити натяжні стелі у передпокої невеликої площі: вдалі варіанти дизайну одноярусної конструкції

6WrjDtkrYdMlE1jNiMHKicp0jeerWeLSeTQaHF24CcF9Dg6Cc3kxEHHabE-OYG2pZUIPFHl8BuJZQv7Hy7P6v9Ood3I4mfmvjniYcPqonivYT9SrizpijhPvFSdvVf-pJNQmNf7pshGUG-tTWwUB4g0

В невеликому передпокої класичне рішення – обрати одноярусну систему світлого кольору. Фактура може бути будь-якою – матова, сатинова чи глянцева стеля. Однорівневу систему можна доповнити фотодруком. Для передпокоїв найчастіше зображують орнаменти та узори, та, коли дозволяє стилістична концепція, на полотна наносяться й інші малюнки – небо з хмарами, квіти, текстури тканин чи природних поверхонь й т.д. Якщо хочеться оригінальності, й щоб при цьому не втрачалася висота приміщення, як у випадку з двоярусними системами, варто розглянути такі дизайни:

  • Світлові лінії. Лінії з підсвічування можуть розташовуватися у довільному порядку, бути прямими, вигнутими чи ламаними. Найкраще таке оздоблення вписується у сучасні стилі – мінімалізм, хай-тек, футуризм й т.д.
  • Контурне підсвічування. Коли світло вимкнене, така стеля має вигляд звичайного однотонного чи з малюнком полотна. При увімкненні світла на межах між стінами та перекриттям проявляється підсвічування.
  • Паряща натяжна конструкція. Цей вид систем забезпечує м’яке підсвічування за периметром й візуально підіймає стелю. За наявності багатьох кутів, наприклад, у кімнаті Г-подібної форми, парящі стелі красиво обходитимуть їх.
  • Світлові стелі. Для їх виготовлення застосовується напівпрозора ПВХ-плівка, за якою знаходяться спеціальні лампи чи світлодіодна стрічка. З їх допомогою вийде оптично зробити приміщення просторішим, оскільки світлова площа перевищує розміри будь-якого світильника. Світловий потік об’ємний та рівномірний, так що додаткових освітлювальних приладів зазвичай не потрібно.

Колір підсвічування у таких конструкціях буває різним – як традиційний білий тон, так і яскраві неонові забарвлення або ненав’язливі пастельні відтінки. Також створюються системи зі змінним кольором, температурою та інтенсивністю освітлення. Управління в них здійснюється за допомогою пульта. Завдяки цьому характеристики світла можна зручно налаштовувати до своїх потреб та настрою, кожного разу видозмінюючи атмосферу у приміщенні.

Дворівневі стелі при скромній площі: особливості оформлення

w_vmJmjONGm9bgzshpj22lcw0ASuiaKoKZlf-OVtlAPtsUHXm0W4vuG8LGNLNF0AmvMzGnIO2Y0CpqBKaOfCr3RHl5gpXaOs67R9_ODXJ_7EqYh_RkbSWNp5sGDb8ala2ikTMgitiT-LPxh0erb4nb8

Коли передпокій не надто просторий, але висоти вистачає, підходять і натяжні стелі з двома ярусами та підсвічуванням в ніші чи торці переходу рівня. У зв’язку з тим, що місця небагато, й у передпокої часто встановлюють шафи-купе, переходи рівнів можна облаштувати по одній чи двох сторонах кімнати. Такі переходи також «грають» на користь візуального збільшення площі: основна частина стелі ніби знаходиться в центрі своєрідним «колодязем». Підсвічування можна залишати увімкненим постійно, щоб особливості дизайну не залишалися непоміченими. Світлодіодні стрічки не споживають багато електроенергії та дозволяють не вмикати основне освітлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Як вибрати та купити кавомашину для дому
Next post Що таке пошукові системи?