Національний мультипредметний тест і вища освіта: як збільшити шанси на здобуття омріяної професії?

У зв’язку з бойовими діями в Україні замість зовнішнього незалежного оцінювання був запроваджений національний мультипредметний тест. Він включає обов’язкові дисципліни – математику, українську мову та історію України, а також предмети за вибором майбутнього вступника. Аби вдало скласти цей іспит, зазвичай обирають очні чи онлайн курси підготовки до ЗНО/НМТ − це набагато зручніше та доступніше, ніж уроки у репетиторів, а також дає впевненість у якості знань, тоді як самостійна підготовка не часто буває ефективною. Перед тим, як почати шукати курси, важливо наперед визначитися, які предмети, поряд з обов’язковими, потрібні для вступу у ВНЗ. Розумно відштовхуватися від запланованої спеціальності. Тобто, алгоритм дій передбачає:

  • рішення, яка професія буде здобуватися у вищому навчальному закладі;
  • з’ясування, які предмети потрібні для вступу;
  • підготовку до складання тестів з цих предметів.

Буває так, що на одну й ту ж професію різні ВНЗ вимагають результати з різного переліку предметів. Тому слід запланувати, у які заклади після складання НМТ будуть подаватися документи, підготувати «основний» та «запасний» варіанти. Якщо у «запасному» ВНЗ потрібен ще один предмет, доведеться витратити додатковий час та зусилля на підготовку до нього. Потрібно розподіляти свій час так, аби його вистачало на заняття в адекватному темпі, школу та відпочинок. А значить, питання постановки мети та вибору предметів потребує максимально серйозного ставлення. Адже апеляції щодо НМТ можна подавати лише з приводу порушень процедури, а не змісту тестів та правдивості оцінювання результатів.

Надійні підготовчі курси: чіткий шлях до успішного складання національного мультипредметного тесту

MJqIR4QTvneefBhk5pVshaFomt0IzI1tRwIgwBmzLrgHCwyhaxoA2RwrBH_AWe_EvF9mbDhVpGyc-UgMrkp_SOvkt6ecmrlNRbWCgsXc2aPrywsnfi4wEHTi_6ObXCklRrb8UMy5DAThSBmHaksOjTM

Обираючи навчальний центр, слід першою чергою переконатися у якості підготовки, яку вони пропонують. Так, якщо викладачі мають відповідну освіту та вищу категорію – це вказує на високий професіоналізм. Також важливий і досвід роботи. Коли центр працює вже кілька років, і раніше викладав курси підготовки до ЗНО, причому більшість відвідувачів склали оцінювання з хорошою результативністю, можна бути впевненим, що навчання у центрі принесе достойні плоди. На відміну від співпраці з репетиторами, курси мають такі переваги:

  1. Продумана програма, спрямована саме на засвоєння матеріалу для НМТ. В програму включено вивчення теоретичної та практичної частини тем обов’язкових предметів та дисциплін за вибором.
  2. Робота у невеликих групах, об’єднаних за рівнем знань учасників, завдяки чому покращується мотивація до досягнення мети.
  3. Контроль результатів з аналізом допущених помилок та додатковим опрацюванням складних тем.
  4. Психологічна підтримка в процесі навчання та фінальне налаштування перед тестом, щоб уникнути тривоги та стресу.
  5. Вибір комфортного формату. Це може бути навчання у режимі реального часу онлайн або офлайн, у приміщенні закладу, залежно від того, яким чином учневі працювати зручніше.
  6. Можливість відпрацювання пропущених занять, в тому числі й на вихідних.

Вагомий плюс – доступна вартість. Індивідуальні заняття з висококваліфікованим репетитором коштують переважно дорожче, ніж курси. Можна оплачувати не за весь курс відразу, а помісячно, завдяки чому підготовка до тесту не стане ударом по сімейному бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Що таке пошукові системи?
Next post Ремонт офісів Київ від компанії NsdGroup