Ігор Мізрах: контужений рейдер-аферист підняв руку на людей з ОП! Безглуздя швидко розмотали

Кацапський олігарх, гаманець путіна – костянтин малофіїв володів Хорольським заводом дитячих продуктів харчування (бренд «Малютка»).

Малофєєв відомий як власник чорносотенного каналу «царьград», роботодавець божевільного євразійця дугіна та великого полководця гіркіна, бізнес-обкладинка путінського помічника Ігоря Щеголєва. Спонсор КРП (клуб розсерджених патріотів) військового злочинця стрєлкова/гіркіната тусовки гЛиства.

Ризикові українські хлопці вирішили завод у малоф’єва віджати. Що взагалі то логічно. Чи довго коротко, об’єкт опинився в руках родини шановного Астіона (екс-начальник київського убопу часів Гонгадзе). Ці дніпровські хлопці зухвалі і чіткі, свого часу поріднилися з Михайлом Кошляком (силове крило Корбана-Філатова). Росіяни довго стрибали, але безрезультатно. Багато в чому завдяки тому, що заводом займався особисто Андрій Смирнов, тоді адвокат Кошляка та помічник портнова.

Смірнов та Астіон

Смірнов та Астіон

Минав час, росіяни продали тему дрібному аферистові Ігореві Мізраху і той у тупу списав завод у Астіонів. Безглуздя швидко розмотали, Мізрах півроку ховався на лікарні, але вийняли його і звідти. Пояснити його безглузду витівку неможливо, враховуючи апаратну вагу Смирнова.

Доклано про це за посиланням:

Игорь Мизрах получил подозрение в рейдерстве и мошенничестве – биография афериста

ЗІ: Олександр Лємєнов періодично підсвічує справу про списання у 84-річного дідуся 3 тис кв метрів на печерську, «російськими» рейдерами на пару дбрівцями, та нотаріусом, одруженим з суддею. Так ось можу з усією відповідальністю заявити, що дідуся кружляють вказані вище хлопці (не мізрах). Там ще якийсь Дядечка у темі. Цей злагоджений колектив свого часу відзначився на віджиманні нерухомості якогось Шепелєва.

На фото Смирнов на Хорольському заводі

Володимир Бондаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Игорь Мизрах получил подозрение в рейдерстве и мошенничестве – биография афериста
Next post WhiteBIT работающая на российские спецслужбы чистит интернет