Самокати яких типів можна придбати для дитини

Катання на самокаті є однією з улюблених розваг дітей різного віку. Виробники пропонують безліч варіантів двоколісних засобів пересування, в яких складно не заплутатися. Вони відрізняються між собою не тільки зовнішнім виглядом, але й можливостями, вагою. Тому якщо ви вирішили купити своїй дитині двоколісного друга, але не знаєте, яку модель вибрати, наступна інформація стане вам у нагоді.

Чим дитячі самокати відрізняються від дорослих

Моделі для наймолодших користувачів мають менші габарити й легшу вагу. Вони оснащуються двигунами невеликої потужності, мають обмежену швидкість.

Купуючи самокат для доньки або сина, потрібно врахувати їх вік, комплекцію, побажання, навички водіння. Задля безпеки користувача, засоби мають неслизьку деку, накладки на рулі. Їм властиве плавне перемикання швидкостей. Можливість складання забезпечує зручне транспортування та зберігання техніки.

Якими бувають дитячі самокати

Залежно від особливостей конструкції, дитячі транспортні засоби діляться на такі типи.

Моделі для прогулянок містом

Компактні легкі моделі найбільш поширені та популярні серед споживачів. Варіанти з невеликими колесами підходять для пересування рівними заасфальтованими тротуарами. Засоби із збільшеними колесами дозволяють м’яко долати бруківку і недостатньо рівні ділянки дороги. Бувають цільними та складаними.

Біговели або велосипеди без педалей

Хоча такі засоби дійсно більше схожі на велосипеди, їх відносять до категорії самокатів. Розраховані біговели на користувачів віком від одного до семи років. Деякі моделі оснащені батьківською ручкою.

Головний плюс засобів – зменшена можливість травмування. Крім того, вони вчать дітей розпізнавати рельєф, координувати рухи, балансувати, не боятися швидкості.

Щоб зацікавити дітей, виробники роблять біговели яскравими, виконують їх в стилі мультиплікаційних фільмів. До того ж, засоби оснащуються музичними елементами, мигалками, лампочками.

Триколісні кікборди

Три точки опори роблять засоби пересування стійкішими. Ще однією їх особливістю є поворотний механізм. Щоб повернути, потрібно нахилити ручку, присутню замість керма, у певний бік.

Самокати для трюків

Ваша дитина вже є досвідченим райдером? Якщо їй не цікаво просто кататися парком, варто купити самокат для трюків. Такі засоби оснащуються маленькими колесами, які спрощують виконання піруетів.

До інших особливостей спортивних самокатів відносять меншу вагу та високу міцність, підвищений рівень безпеки. Трюкові моделі не складаються та не мають амортизаторів.

Електричні самокати

Такі засоби пересування підходять для дітей старшого віку. Вони мають більшу вагу і здатні розвивати швидкість до 30 км/год.

Щоб рухатися на такому самокаті, не потрібно періодично відштовхуватись ногою від землі, адже засіб оснащений мотором. Живиться електричний транспорт від акумулятора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Александр Слобоженко отмывает деньги россиян – расследование
Next post ТОП найпоширеніших помилок під час використання принтера