ТОП найпоширеніших помилок під час використання принтера

ТОП найпоширеніших помилок під час використання принтераПочнемо з нерегулярного друку. Користувачам струменевої оргтехніки необхідно на постійній основі переносити текстові та графічні документи на папір. Фахівці рекомендують друкувати не рідше ніж один раз на тиждень. В іншому випадку, чорнила для принтерів засохне в голівці. Наслідки короткочасних простоїв можна усунути самостійно. Для цього використовується спеціальна рідина для промивання.

Якщо ви залишили на кілька місяців друкуючого «помічника», наслідки можуть виявитися незворотніми. У цьому випадку без послуг сервісного центру не обійтись. Зберегти робочий стан оргтехніки можна без регулярного друку. У цьому допоможе друк тесту дюз. Процедура заощаджує час і витратні матеріали, а також позитивно впливає на якість друку.

Неправильно вибране місце встановлення принтера. Не можна розміщувати струменевий принтер поруч з батареєю або на підвіконні під прямим сонячним промінням. Висока температура призводить до швидкого висихання чорнила в резервуарах. Також не рекомендується встановлювати апарат у неопалюваному приміщенні.

Оновлення прошивки на безчіповому пристрої. Щоб коректно працювати з картриджами, що перезаправляються і системою безперервної подачі чорнила, встановлюється спеціальна прошивка на принтери та БФП. При оновленні програмного забезпечення вона видаляється. Щоб запобігти цій проблемі, потрібно вимкнути функцію оновлення. Зробити це можна в меню налаштувань техніки або через драйвер комп’ютера.

Використання паперу високої густини. У технічних характеристиках оргтехніки, виробник вказує мінімальний та максимальний параметр. Якщо знехтувати цими показниками та друкувати на носії високої щільності, ви пошкодите механізм захоплення паперу. Самостійно усунути поломку не вдасться, тож доведеться платити за послуги спеціалістів сервісного центру.

Неправильно вибрані параметри друку. Завжди слідкуйте за параметрами. Не варто вибирати матовий або глянсовий тип носія під час використання офісного паперу. Принтер «заллє» тонкий аркуш, друк вийде з плямами. Крім цього, ви витратите більше часу на друк.

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам уникнути помилок під час роботи зі струменевою оргтехнікою. Нагадуємо, що витратні матеріали в інтернет-магазині Mak.trade, допоможуть зменшити собівартість відбитків без ризику для вашого принтеру або БФП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Самокати яких типів можна придбати для дитини
Next post Чим відрізняється болт від гвинта? Види, різниця, типи